Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık


POWER FM KATILIM KOŞULLARI-

 

-Bu yarışmaya  16 yaşını doldurmuş olan T.C vatandaşları katılabilir.18 yasından küçük kazananların hediyeden faydalanmaları için  veli muaffakatnamesi şarttır. Veli muvaffakatnamesi hediye yayında kazanıldıktan sonra 5 iş günü içerisinde PowerFm sorumluları tarafından verilecek adreslere iletilmelidir.
-Bu kampanyadan kazanılan haklar 3.kişilere devredilemez.
- Talihlinin belirtilen kurallara ve katılım şartlarına uymaması veya kazandığı haktan vazgeçmesi durumunda sadece Power Fm tarafından belirlenmiş olan diğer bir talihli ikramiyeye hak kazanır.
- Katılımcılar, kampanyadan yararlanmak için, istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak vermekle yükümlüdürler. Yanlış verilen bilginin sorumluluğu, katılımcıya aittir.
- Talihlinin konaklama, ulaşım şartları ve katılacağı  dil kursunun  seçimi Power FM tarafından belirlenir. Power Fm bu şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Talihlinin gideceği dil kursunun   yeri ve tarihi Power Fm tarafından belirlenecek ve bu tarih ve yerde değişiklik yapma hakkı da saklı tutulacaktır.
- Belirlenen dil eğitiminin,kurs,ulaşım ve konaklama ücretleri Power Fm tarafından temin edilecektir.
- Talihlinin okulun bulunduğu şehre olan uçuşu dışındaki tüm ulaşımları kendisine aittir.
- Talihlinin gideceği ülke için geçerli vize alması kendi sorumluluğundadır.Vize işlemleri kendisi tarafından yapılacaktır.Vize ücretleri ve havalimanı masrafları kazanana aittir.
- Talihli yola çıktığı andan itibaren, başına gelebilecek her türlü  yasal,kanuni,sağlık ile ilgili sorunlarda Power Fm kişi/kişilerden sorumlu değildir.
- Yarışmayı kazanan talihli burada yazan katılım şartlarının olduğu belgeyi imzalayıp bize ulaştırdığı takdirde hediye üzerinde hak sahibi olacaktır.
- Yarışmanın şartları DJ tarafından yayında açıklanacaktır.
- Kazanan 3  Ekim Salı  17:00-20:00 arası Power Fm Chat Zone programında belirlenecektir.
- Power Fm yarışma tarihini ve mekaniğini değiştirme hakkına sahiptir.
- Kazanan dinleyici 15 Kasım – 15 Aralık 2017 içinde kazandığı dil eğitimine gidebilecektir.
- Kazanan dinleyicinin sahip olacağı dil eğitim paketinin içeriği       
Okul Adı: Kanada Toronto'da ILSC Language Schools adlı         
2 hafta Genel İngilizce Eğitimi         

2 hafta Aile Yanında Tek kişilik Odada konaklama (sabah ve akşam yemeği dahil) olarak belirlenmiştir

Kurs ve konaklama ile ilgili her türlü bilgilendirme ve yönlendirme Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık (www.academix.com.tr) tarafından yapılacaktır.