POWER FM KATILIM KOŞULLARI

- Bu yarışmaya, 18 yaşını doldurmuş olan T.C vatandaşları katılabilir. 
- Talihli belirlenecek konser tarihini de içine alan ve en az o tarihten itibaren 6 ay geçerli pasaportunun bulunması gereklidir.
- Talihlinin gidilecek ülkeye vizesinin olması şarttır.Yarışmaya katılan dinleyici vizesi olduğunu kabul eder. Talihli, vizesi hakkında Power Fm tarafından istenildiği zaman bilgi vermek ve belge paylaşmakla yükümlüdür.
- Hava alanı masrafları talihlilere aittir.
- Bu kampanyadan kazanılan haklar 3.kişilere devredilemez.
- Talihlinin yukarıdaki kurallara ve katılım şartlarına uymaması veya kazandığı haktan vazgeçmesi durumunda sadece Power Fm tarafından belirlenmiş olan diğer bir talihli ikramiyeye hak kazanır.
- Katılımcılar, ödülden yararlanmak için istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak vermekle yükümlüdürler. Yanlış verilen bilginin sorumluluğu katılımcıya aittir.
- Talihlinin konaklama, ulaşım şartları ve konseri izleneceği yerin seçimi Power FM tarafından belirlenir. Power Fm bu şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Belirlenen konserin biletleri Power Fm tarafından temin edilecektir.
- Talihli yola çıktığı andan itibaren, bulunduğu ülkenin kural ve kanunlarına uymakla mükelleftir. Uymaması dahilinde  veya başına gelebilecek her türlü yasal, kanuni, sağlık ile ilgili sorunlarda Power Fm kişi/kişilerden sorumlu değildir.
- Yarışmayı kazanan talihli burada yazan katılım şartlarının olduğu belgeyi imzalayıp bize ulaştırdığı takdirde hediye üzerinde hak sahibi olacaktır.
- Yarışmanın şartları DJ tarafından yayında açıklanacaktır.
- 1 Ekim'de New York'da  Ed Sheeran konserine gidiş dönüş tarihleri 29 Eylül 2017 gidiş - 3 Ekim 2017 dönüş olarak belirlenmiştir.
- Kazanan 22.09.2017 günü saat: 17.00-20.00 arası açıklanacaktır
- Power FM yarışma tarihini ve kazananı açıklama tarihini değiştirme hakkına sahiptir.
align="right">Pasaportta Geçen İsim Soyisim ve İmza