RÖPORTAJLAR

Bahadır Sağlam
Bahadır Sağlam

Güçlü Sözleri ve Yorumu İle Son Dönemin Dikkat Çeken İsimlerinden Bahadır Sağlam İle Son Single Çalışması 'Yaz Aşklarını' Konuştuk.

09.10.2017

YAZ AŞKLARI'NI BİZE ANLATIR MISINIZ?                                      

Sözü ve müziği yine bana ait. Şarkının aranjesini Alper Atakan yaptı. Diğer şarkılarıma göre daha hareketli, yazlık bir şarkı. Zaten bunu daha öncesinden de duyurmuştum. Farklılık oldu, ama kimse korkmasın yakında slow şarkılar gelecek.  

NASIL BİR VİDEO KLİP ÇEKTİNİZ?

Klibimizi Çeşme – Ildırı Köyü'nde çektik. Çok güzel bir köy, mutlaka gidin oraya. Yönetmenliğini sevgili Caner Erzincan yaptı. Bunun yanında Büşra Canbaz bana model olarak eşlik etti. Çekimler yaklaşık 12 saat sürdü.  Yorulduk ama sonuçta iyi bir iş çıktı.

YENİ PROJELER VAR MI?

Yakında slow bir düet şarkı olacak. Ama düetin kim olduğu sürpriz olsun. Daha sonra Ocak'ta yeni bir single gelecek. Sonrasında da albüme girmeyi düşünüyorum. O da sanırım önümüzdeki yıl Eylül – Ekim gibi çıkar.

EN YAKIN KONSERLER NERELERDE?

14 Ekim'de Almanya konserim var. Sonrasında yurtiçinde konserlerim başlayacak. Bunların başında Samsun ve Eskişehir var. Diğer tarihleri de sosyal medya hesaplarımdan bulabilirsiniz. 

http://cdn.powerturk.com/banners/s/e/seniste-1502452816.jpg
http://cdn.powerturk.com/banners/j/a/jack-1502452931.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Derya Uluğ Ne Münasebet Dmc
2
Ziynet Sali Deli Divanenim Dmc
3
Murat Boz Geç Olmadan Dmc
4
Bengü Geçmiş Olsun Felix - Dmc
5
Hadise Farkımız Var Pasaj Müzik