RÖPORTAJLAR

Baran Bayraktar
Baran Bayraktar

İlk single çalışması 'Salla Gitsin' ile başarılı bir çıkış yakalayan Baran Bayraktar, bizlere eğlenceli şarkısı ve video klibiyle ilgili detayları anlattı.

15.05.2017

YENİ SİNGLE ÇALIŞMANIZ 'SALLA GİTSİN' 'DEN BİZLERE BİRAZ BAHSEDER MİSİNİZ?

Açıkçası çok enerjik ve güzel bir şarkı olduğunu düşünüyorum. Şarkının sözü ve bestesi Gülden Mutlu, aranjman ise Bedük'e ait. Ortaya çok güzel bir ortak çalışma çıkardığımızı düşünüyoruz.

ŞARKININ OLUŞUM SÜRECİ NASIL GEÇTİ?                                              

Gülden Mutlu ile tanıştıktan yaklaşık 12 saat sonra şarkıyı bitirmişti. "Merhaba  merhaba" dedik ve "Tamam. ben seni anladım. Akşam ben seni arayacağım" dedi. 12 saat sonra ortaya 'Salla Gitsin' çıktı. Sonrasında Bedük'le buluştuk ve yine çok kısa süre içerisinde 'Salla Gitsin' i bitirmiş olduk.

'SALLA GİTSİN' KISA SÜREDE ÇOK SEVİLDİ. BUNUNLA İLGİLİ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Şarkının böyle güzel tepkiler alması açıkçası beni çok mutlu ediyor. Ben de şaşkınım. Yani bu kadar beklemiyordum. Kısa sürede güzel tepkiler alıyoruz. Bence bunun en önemli etkenlerinden bir tanesi kesinlikle şarkının ve klibin verdiği samimi enerji. Benim için yaptığım işlerde en önemli şey, yansıtabildiğim enerjim ve samimiyetimdir. Samimiyetim ve kendimi yansıtamadığım bir işte de asla bulunmak istemem.Şarkının iyi gidişini de bu samimiyete bağlıyorum.

KLİP ÇEKİMİ HAKKINDA BİRAZ BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ?

Klibimizi sevgili Murad Küçük ile çektik. İnanılmaz keyifli ve oldukça da yorucu bir çalışmaydı. Ama şimdi dönüp baktığımda iç rahatlığıyla gerçekten emeğimizin her kuruşuna değmiş diyebiliyorum. Çok güzel bir çalışma oldu. Umarım siz de severek izlersiniz.

KLİPTE NASIL BİR KARAKTERİ CANLANDIRIYORSUNUZ?

Klipte kendi imkanlarıyla şarkısını insanlara dağıtıp dinletmeye çalışan genç bir adamı canlandırıyorum. İşin aslı da öyleyim. Bunun da insanlara güzel bir şekilde geçtiğini düşünüyorum.

ÇEKİMLER NERELERDE GERÇEKLEŞTİ?

Klibi daha çok İstanbul'un çeşitli köşelerinde, kendimi çok iyi hissetiğim ve vakit geçirdiğim yerlerde çektik. Genel olarak kalabalık ve geniş bir ekip ile çalıştık, gezdik. İlginç anlar da yaşadık. Ama bu ilginç anlarda, bize klibin daha güzel ve samimi gözükmesinde yardımcı oldular.

http://fcuuyhj7.rocketcdn.com/banners/s/e/seniste-1502452816.jpg
http://fcuuyhj7.rocketcdn.com/banners/j/a/jack-1502452931.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Hadise Farkımız Var Pasaj Müzik
2
İlyas Yalçıntaş Feat. Aytaç Kart Yağmur Dmc
3
Zakkum Hatıran Yeter Dmc
4
Derya Uluğ Ne Münasebet Dmc
5
Mabel Matiz Öyle Kolaysa Zoom & Dmc