RÖPORTAJLAR

İrfan Özata
İrfan Özata

İrfan Özata 'Yazı Tura' albümünün son video klibini 'Hır Gür' adlı şarkısına çekti. Özata ile 'Hır Gür'ü konuşmak üzere bir araya geldik.

17.07.2017

 'HIR GÜR'Ü BİZLERE ANLATIR MISINIZ?

Şarkımızın sözleri Gökhan Şahin'e, bestesi bana, aranjesi ise Enver Günen'e ait. Yazlık, kıpır kıpır bir şarkı. Şarkımız nakaratta şunları söylüyor; "Her gün hır gür, yok bir teşekkür. Minneti geçtim, herkes nankör."Gerçekten herkesin birbirine gönderme yapabileceği bir şarkı.

NASIL BİR KLİP ÇEKTİNİZ?

Klibimiz Serdar Börcan yönetmenliğinde çekildi. Honey Bee Stüdyosu'nda bir gün boyunca sürdü ve Songül Örsavaş bize eşlik etti. Genelde şarkının sözlerinin arkada gösterildiği ve benim küçük küçük hareketlerle oynadığım bir klip.

SİZİ CANLI OLARAK NEREDE DİNLEYEBİLİRİZ?

Bursa'da hafta sonları bir mekanda çıkıyorum. Oraya da bekliyorum sizleri. Canlı canlı çok güzel şarkılar söylüyoruz, çok güzel eğlendiriyoruz.

YENİ PROJELER VAR MI?

Bu bir sene içerisinde biliyorsunuz ki 'Yazı Tura' albümümün birçok şarkısını yayınladık. Son şarkımız da 'Hır Gür' oldu. Bu arada birçok şarkı yaptım ve yeni projelerle karşınızda olacağım. Bunun dışında birçok sanatçı arkadaşıma şarkılar verdim ve çok güzel şarkılar gelecek. Dinlemede kalın.

http://fcuuyhj7.rocketcdn.com/banners/s/e/seniste-1502452816.jpg
http://fcuuyhj7.rocketcdn.com/banners/j/a/jack-1502452931.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Ersay Üner İki Aşık Dmc
2
Soner Sarıkabadayı Gel De Uyu Pdnd Müzik
3
Feride H. Akın&Hakan Tunçbilek Gizli Aşk Wovie & DMC
4
Zakkum Hatıran Yeter Dmc
5
Mabel Matiz Öyle Kolaysa Zoom & Dmc