RÖPORTAJLAR

Atiye

Atiye

ŞU SIRALAR “GÜZELİM” İSİMLİ ŞARKISININ VIDEOSU İLE EKRANLARIMIZDA YER ALAN ATİYE, “BUDUR” İSİMLİ ALBÜMÜ İLE İLGİLİ GELİŞMELERİ PAYLAŞMAK ÜZERE EKİBİMİZ İLE BİR ARADAYDI.
24.07.2011

POWERTÜRK’E HOŞGELDİN ATİYE. ŞU SIRALAR “GÜZELİM” İLE EKRANLARDASIN, DİLERSEN RÖPORTAJIMIZA DA KLİP İLE BAŞLAYALIM.

Merhaba sevgili PowerTürk takipçileri. Umarım iyisinizdir. Ben çok iyi ve çok mutluyum “Güzelim”i yayınladığımız için. Şöyle söyleyebilirim; ben bütün kliplerimi çok beğeniyorum ama “Güzelim” hepsinden daha da renkli, eğlenceli ve komik bir klip oldu. PowerTürk’te de denk geldiğimde klibi tebessüm ile izliyorum. 

24 SAATE YAKIN SETTE KALMIŞSINIZ, “BUDUR”UN REKORUNU DA KIRDINIZ SANIRIM.

Klibin yönetmenliğini Nihat Odabaşı yaptı, çekimleri 24 saat sürdü, styling Canan Doğulu’ya ait.  Gerçekten çok uzun bir çekimdi. Doğrusu deli gibi çalıştık ama aynı zamanda da çok çok eğlendik. Zaten klibe de yansıyor diye düşünüyorum. Klipte çok sevdiğim dansçı arkadaşlarım da yer aldılar. Rengarenk bir odada, tüm arkadaşlarım ile, gece vereceğimiz parti için yaptığımız hazırlıkları izliyorsunuz. Giysiler deniyoruz, makyaj yapıp siliyoruz, pijama partisi yapıyoruz. Kısacası; beni pijama ile görmek isteyenler, bu klibi izlemelisiniz.

KONSER PROGRAMIN DA OLDUKÇA YOĞUNDU, SANIRIM YENİLERİ İLE YOLA DEVAM EDİYORSUNUZ...

“Budur”un kareografisini yapan David Hernandez ve Eva Nitsch “Güzelim”in de kareografisini yaptılar. Bu benim çok sevdiğim bir kareografi ama klipte o kadar da görünemiyor, daha çok sahnede izleyebileceğiniz bir tarz. Çok yoğun geçiyor bu yaz. Çok konser var ve bu yüzden de çok mutluyum. Konserler çok güzel geçiyor ve hayranlarım ile bir arada olmak beni çok çok mutlu ediyor. “Budur” adlı albümümün bu kadar çok sevilmesini beklememiştim bu yüzden de gerçekten çok mutluyum. Tüm izleyenleri konserlerime bekliyorum. Facebook ve Twitterdan yorumlarınızı bekliyorum, biz konserleri oradan da duyuruyoruz. Dilerseniz takip edebilirsiniz.

TEŞEKKÜR EDERİZ VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN, YENİDEN GÖRÜŞMEK DİLEĞİ İLE...

Ben de sizlere ve sizin aracılığınız ile tüm sevenlerime teşekkür ederim.

http://fcuuyhj7.rocketcdn.com/banners/s/e/seniste-1492436974.jpg
http://fcuuyhj7.rocketcdn.com/banners/j/a/jackpot1-1474195159.jpg