Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

 

KATILIM KOŞULLARI
- Bu yarışmaya 16 yaşını doldurmuş olan T.C vatandaşları katılabilir. 18 yaşından küçük kazananların, dil eğitiminden faydalanmaları için veli muvaffakatnamesi şarttır. Veli muvaffakatnamesi hediye yayında kazanıldıktan sonra 5 iş günü içerisinde PowerTürk sorumluları tarafından verilecek adreslere iletilmelidir.
- Bu kampanyadan kazanılan haklar 3.kişilere devredilemez.
- Yarışmaya yalnızca Türkiye'den katılım sağlanabilir.
- Talihlinin belirtilen kurallara ve katılım şartlarına uymaması veya kazandığı haktan vazgeçmesi durumunda sadece PowerTürk tarafından belirlenmiş olan diğer bir talihli ikramiyeye hak kazanır.
- Katılımcılar, kampanyadan yararlanmak için, istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak vermekle yükümlüdürler. Yanlış verilen bilginin sorumluluğu, katılımcıya aittir.
- Talihlinin konaklama, ulaşım şartları ve katılacağı dil kursunun seçimi PowerTürk tarafından belirlenir. Power Türk bu şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Belirlenen dil eğitiminin, kurs, ulaşım ve konaklama ücretleri Academix tarafından temin edilecektir. Talihlinin okulun bulunduğu şehre olan yolculuğu dışındaki eğitim sürecindeki tüm ulaşımları-ara transferleri kendisine aittir.
- Talihlinin, okulun bulunduğu ülkeye yapacağı uçuşun kalkacağı şehirden başka bir şehirde yaşıyor olması durumunda, iki şehir arasında yapılacak olan yolculuğu Academix karşılayacaktır.
- Talihlinin gideceği ülke için geçerli vize alması kendi sorumluluğundadır. Vize işlemleri kendisi tarafından yapılacaktır. Vize ücretleri ve havalimanı harçları kazanana aittir.
- Yola çıktığı andan itibaren, talihlinin başına gelebilecek, her türlü yasal,kanuni,sağlık vb sorun ya da sorunların muhattabı PowerTürk değildir. PowerTürk bu konular ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
- Yarışmayı kazanan talihli burada yazan katılım şartlarının olduğu belgeyi imzalayıp kendisine belirtilen iletişim kanallarından PowerTürk'e ulaştırdığı takdirde hediye üzerinde hak sahibi olacaktır.
- Yarışmanın şartları PowerTürk yayıncıları tarafından yayında ve www.powerturk.com adresinde açıklanacaktır.
- Talihli 22 Mayıs Pazartesi günü saat 17:00 - 00:00 arası Power Türk Fm'de belirlenecektir.
- PowerTürk yarışma tarihini ve mekaniğini değiştirme hakkına sahiptir.
- Kazanan dinleyici Temmuz - Ağustos 2017 içinde kazandığı dil eğitimine gidebilecektir
- Kurs ve konaklama ile ilgili her türlü bilgilendirme ve yönlendirme Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık (www.academix.com.tr) tarafından yapılacaktır.


 Kazanan dinleyicinin sahip olacağı dil eğitim paketinin içeriği;

- Okul Adı: EC English (http://www.ecenglish.com/)
- Lokasyon: Amerika (New York)
- 2 hafta Genel İngilizce Eğitimi
- 2 hafta Aile Yanında Tek kişilik Odada konaklama (sabah ve akşam yemeği dahil)

PowerTürk Pop 40
1
Ersay Üner İki Aşık Dmc
2
Tuğba Yurt İnceden İnceden Dmc
3
Oğuzhan Koç Vermem Seni Ellere BKM
4
Sıla Muhbir Sony
5
Tarkan Beni Çok Sev DMC