Covid 19 Live Set
Apr 13, 2020
58:56
Real West

Yunus Emre Özzencir

 17 Kasım 1997 Antalya Kaşta doğdu. Okul hayatını pek tercih etmediği için küçük yaşlarda Dj'liğe merak sardı. 14 yaşında Pıoneer Dj Academy'de ilk Dj eğitimini alan Emre Başarılı bir Şekilde Bitirdi. Küçük sahne performanslarıyla başlayan Emre,kendisini geliştirdikten sonra, kendi müziğini yaratmak için ilk adımı attı. Erken yaşlarda Elektronik Dans Müziği keşfetti kendinde ve tarihine ve kültürüne olan tutkusu, küçük yaşlarda arzulanan bir DJ / Yapımcı olarak kendi kariyerine devam etmesine yol açtı. Onu, özellikle ev müziği ve R&B'yi EDM'den Yeraltına taşıyan her şeyi seviyor. Her zaman yeni müzik, remixler, bootlegs, mashup'lar ve diğer her şeyi arıyor. Bir çok parça yaparak kendini geliştirdiğini ve dünya sound'larını yakından takip ediyor. Emre 2017 Yaz sonundan bu zamana PRO DJ ANTALYA (Pıoneer Dj Academy) de Dj eğitmeni olarak başlayan Emre, Halen eğitim vermeye devam ediyor.

Yunus Emre şu anda müziğini dünyayla paylaşma hayalini yakından takip ediyor. Dans müziği dünyasında bir etki yaratma şansını elde etmek için zanaatını geliştirmeye devam ediyor. Ve şuan aktif olarak sahne performanslarına, hız kesmeden devam ediyor. Yıllar boyunca kendisine çok şey vermiş gibi hissettiriyor ve ondan önce bu kadar çok şey vermek istiyor.

Halen müzik kütüphanesini mashuplar, bootlegs, düzenlemeler ve orijinallerle oluşturmaya devam ediyor. Yakından bazıları için bir göz atın.