RÖPORTAJLAR

Berksan

Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Berksan ile kariyerinin altıncı stüdyo albümü '6'yı konuşmak üzere bir araya geldik.

16.01.2017

'6' ALBÜMÜNÜ BİZE ANLATIR MISINIZ?

Kariyerimin 6'ıncı albümü oldu. Albüm ismini buradan alıyor. '6', sözü ve müziği bana ait şarkılardan oluşuyor. Birkaç şarkıda hem aranjörüm, hem müzik direktörüm Turaç Berkay Özer ile beste alışverişim oldu. Ama genelde her zaman olduğu gibi benim imzamı taşıyan şarkılar var. Kendimi ifade ediş şeklim her albümde değişiyor. Ben neler yaşayıp, neler hissediyorsam her seferinde onların yansıması oluyor. Ama Berksan'ın romantik şarkılarını çok seven dinleyicilerim için söylüyorum. Onlar için sürpriz bir çalışmam olacak. Bu albümde sadece iki romantik şarkıya yer verdik.

'ARIZA' NIN ARDINDAN ALBÜMÜN İKİNCİ VİDEO KLİBİ 'GELME GELME' ŞARKISINA GELDİ.

Albüm piyasaya çıktığı ilk günden itibaren şarkılar arasında da bir yarış başlıyor. Özellikle sosyal medyadan ve dinleme ağları üzerinden bir grafik oluşuyor. Ben de şarkılarımı bu taleplere göre kliplendirmeye çalışıyorum. 'Gelme Gelme' bu şarkılardan biriydi. 'Gelme Gelme'nin video klibini Murat Joker yönetti. Muhteşem bir iş çıkardılar. Küçücük bir odada bir dünya aşk meselesi çektik sizler için. Umarım izlerken keyif alırsınız.

BİR SONRAKİ VİDEO KLİP HANGİ ŞARKIYA ÇEKİLECEK?

'Gelme Gelme'nin hemen arkasından 'Feda' isimli şarkımı kliplenlendirebiliriz. Bu şarkı da sosyal medya üzerinde paylaşıldı ve sevildi. Yazın yeni şarkılarla beraber olacağız.

https://cdn.powergroup.com.tr/powerpop/banners/4/-/4-1537800721-1563542209.jpg
https://cdn.powergroup.com.tr/powerpop/banners/p/o/pop20-300-1563542333.png