MÜZİK HABER

Gökhan Türkmen Yeni Albümünün İlk Klibi ‘’Çatı Katı’’ ile Ekranlarda
Gökhan Türkmen Yeni Albümünün İlk Klibi ‘’Çatı Katı’’ ile Ekranlarda
13.02.2014

Gökhan Türkmen’ in “En Baştan” isimli içinde 13 şarkının yer aldığı yeni albümünden ilk video klip, sözleri Gökhan Şahin’e müziği Gökhan Türkmen’e, düzenlemesi Atıl Aksoy’a ait olan “Çatı Katı ” isimli şarkıya çekildi.

Son dönemin yetenekli, genç yönetmenlerinden Murat Joker yönetmenliğinde çekilen “Çatı Katı ”nın görüntü yönetmenliğini Varol Şahin üstlendi.

“Çatı Katı”nın çekimlerinden önce Gökhan Türkmen ve yönetmen Murat Joker 2 ay boyunca klibin ön hazırlığını yaptı. Klasik videoların aksine senkron kullanılmayan video klipte Gökhan Türkmen'in oyunculuğunun ön planda olması dikkat çekiyor. Kısa film tadında çekilen klip için Gökhan Türkmen, 1 ay oyunculuk eğitimi aldı. Çekimlerdeki fit görüntüsü ile de dikkat çeken Gökhan Türkmen'e oyuncu Müjde Uzman eşlik etti.

“Çatı Katı” nın çekimleri 48 saat sürerken, 35 kişilik bir ekip görev aldı. Red EPIC kamera sistemi ile çekilen video klibin koşu sahneleri Beykoz’da özel bir orman arazisinde gerçekleşirken, ikinci gün ev sahneleri için Bayramoğlu’nda özel bir ev kullanıldı.

Gökhan Türkmen’in yeni albümünün ilk video klibi “Çatı Katı ” sosyal medya ve tüm müzik kanallarında Şubat ayının ilk haftası yayına girdi.

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/j/a/jack-1537800546.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Oğuzhan Koç Sükut-u Hayal DMC
2
Ece Seçkin ft. Ozan Doğulu Vazgeçtim Özdemir Müzik
3
İlyas Yalçıntaş Bilmece Dmc
4
Murat Dalkılıç Son Liman Poll Production
5
Soner Sarıkabadayı Tarifi Zor Pdnd Müzik