MÜZİK HABER

İrem Derici'nin Yeni Maxi Single'ı ''Üç'' Çıktı!
İrem Derici'nin Yeni Maxi Single'ı ''Üç'' Çıktı!
17.06.2014

Son 1 yılda yaptığı ''Bensiz Yapamazsın'', ''Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı'', ''Sevgi Olsun Taştan Olsun'', ''Zorun Ne Sevgilim'' ve ''Kalbimin Tek Sahibine'' şarkılarıyla kariyerinde emin adımlarla ilerleyen İrem Derici'nin yeni maxi single'ı ''Üç'' tüm dijital platformlar ve müzik marketlerdeki yerini alıyor.

İrem Derici'nin yeni maxi single'ında adından da anlaşılacağı üzere 3 şarkı bulunuyor. Çıkış parçası olan ''Bir miyiz?''in sözleri, müziği ve aranjesi Erkin Arslan tarafından yapıldı. ''Bir miyiz?'' şarkısı için çekilen klibin yönetmenliğini ise Emir Khalilzadeh üstlendi. İstanbul Balat'ta yaklaşık 16 saatlik çekim sonucu ortaya çıkan klip bugün ekranlarda yayınlanmaya başladı.

''Üç''ün ikinci şarkısı ''Nabza Göre Şerbet''; İrem Derici'nin ''Zorun Ne Sevgilim'' şarkısında çalıştığı Emrah Karaduman ve Gökhan Şahin imzası taşıyor. İrem Derici bu maxi single'da bir de sürpriz yaparak ünlü Azeri türküsü ''Nazende Sevgilim''i coverladı. Çok sevilen Azeri türküsünün aranjesi ise Rıza Esendemir'e ait.

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/j/a/jack-1537800546.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Gülşen Bir Ihtimal Biliyorum Dmc
2
Hande Ünsal Seni Sever Miydim ? Dmc
3
Bora Duran Sana Doğru Pasaj & Garaj Müzik
4
Buray Aşk Bitsin Sony Müzik
5
Simge Öpücem Dmc