RÖPORTAJLAR

Hande Ünsal
Hande Ünsal
Hande Ünsal ile yeni single çalışması ''Seni Sever Miydim?'' hakkında konuşmak üzere bir araya geldik.
30.12.2018

ÖNCELİKLE ŞARKIDAN BAHSEDELİM ŞARKI İLE İLK BULUŞMANIZ NASIL OLDU ?

Sözleri sevgili Sinan Akçıl'a bestesi sevgili Zülfi Badalov'a aranjesi Serkan Balkan'a ait olan bu güzel şarkıyı Sinan bana 'Oyna Oyna' şarkımdan hemen önce dinletti. Daha doğrusu onun 'Demesinler' şarkısı çıktığı dönemde benden bir video istedi. Ben de videoyu gönderdim, daha sonra beni aradı dedi ki '' kızım senin nasıl bir sesin var? Benim acilen sana şarkı yapmam gerekiyor'' dedi. İki gün sonra aradı ben Sinan'a gittim şarkıyı dinledim, aşık oldum gerçekten. Muhteşem bir şarkı dedim. Bunu hiç kimseye dinletmiyorsun bu şarkı benim dedim. Altı aylık bir süre sonunda uzunca şarkının üzerinde çalıştıktan sonra iki versiyon olarak sizlerle buluşturduk şarkıyı. Hem dinlediğiniz klip versiyonumuz hem de akustik bir versiyon ile sizlerle buluştu şarkı. Umarım sizler de beğenmişsinizdir.Teşekkür ederim.

 BEĞENİ İLE İZLENEN VIDEO KLİPTE NASIL BİR  HANDE ÜNSAL İZLİYORUZ ?

Klibimiz Ümraniye Platoları'nda sevgili Onur Sarsıcı yönetmenliğinde gerçekleşti. Yaklaşık üç ayrı oda kuruldu oraya, o odaların içinde ben gerçekten bir depresyon yaşadım. Her genç kadın buna bende dahil olmak üzere depresyona girdiğimizde neler yapıyorsak klipte bunları yaptık. Çikolata yedik, arkadaşlarımızın kucaklarında yattık, fallar baktık gerek kahve falları gerek tarot falları elimizde ne var ne yok ortaya döktük. Buzdolabının içine girdik,  böyle çok şeker bir klip oldu. Styling'imizi sevgili Yusuf Can Dirik yaptı bunun için özel olarak çalıştı. Bazıları sadece bizim için dikildi bazıları da özel tasarımcılardan alındı. Saçımızı sevgili Talat Kıvrak yaptı. Makyajımızı Nihal Dinç yaptı, güzel bir ekip oradaydı. Zaten PowerTürk bütün gün bizimle oradaydı. Umarım klibimizi de beğenmişsinizdir.

 BİR SONRAKİ ÇALIŞMALARINIZ NE YÖNDE OLACAK?

Şarkımız henüz çok yeni tabii ki ama sizlerle şarkılarımızı buluşturmaya devam edeceğiz.Bundan sonraki planımız yine bir single, elimizde şu anda üç tane şarkı var içlerinden karar vermeye çalışıyoruz. Beş ya da altı ay kadar süre içerisinde onu da sizlerle buluşturmayı planlıyoruz, tabii ki arada sürprizlerimiz de olabilir.

KONSER TAKVİMİNİZİ SEVENLERİNİZ NEREDEN ÖĞRENEBİLİR?

Konserlerimiz sıklıkla devam ediyor arkadaşlar. Bunun için sosyal medya hesaplarımdan beni takip edebilirsiniz. Yoğun bir konser takvimimiz var. Beni daha önce dinlememiş olan varsa eğer aranızda konserlerimiz çok güzel geçiyor, umarım en yakın zamanda siz de buna dahil olursunuz. Ben kendi kalbime dokunan hangi şarkı varsa sizin kalbinize dokunsun diye söylüyorum şarkılarımı siz de konsere gelirseniz çok eğleniriz.

 Teşekkürler.

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/j/a/jack-1537800546.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Ece Seçkin ft. Ozan Doğulu Vazgeçtim Özdemir Müzik
2
Ziynet Sali Bana da Söyle DMC
3
Buray Kabahat Bende Sony
4
Mabel Matiz Ft. Sibel Gürsoy Mendilimde Kırmızım Var Zoom
5
İlyas Yalçıntaş Bilmece Dmc