RÖPORTAJLAR

Tuğba Yurt
Tuğba Yurt

Tuğba Yurt, Bizlere Yeni Single Çalışması 'İnceden İnceden'in Detaylarını Anlattı.

13.11.2017

ŞARKIDA KİMLERLE ÇALIŞTINIZ?

'İnceden İnceden'in sözü Duygu Eyüboğlu'na, müziği Ümit Köse'ye, düzenlemesi ise Erdem Kınay'a ait. Bu proje Erdem Kınay ile ilk buluşmamız. Şarkının sözlerine ve duygusuna uygun çok güzel bir düzenleme yaptı. Şarkının ruhunu çok iyi yansıttığını düşünüyorum. Aldığım geri dönüşlerde o noktada.

'İNCEDEN İNCEDEN' NASIL BİR ŞARKI?

Aslında 'İnceden İnceden' yaklaşık bir senedir elimde olan bir şarkı. Ama öncesinde yazı 'Destur' ile karşılamak istedim ve Eylül ayına sakladım bu şarkıyı. Çok daha naif ve ayrılık şarkısı olduğu için sizlerin ruhuna daha fazla dokunacağını düşündüm.

VİDEO KLİP ÇEKİMLERİNDEN BAHSEDER MİSİNİZ?

Klip yönetmenimiz Murat Joker. Joker'le biliyorsunuz ki iki projede de birlikte çalıştık. Kendisiyle çok güzel bir frekans yakaladık ve klip çekimlerimi onunla gerçekleştiriyorum. Bu sefer Joker'den çok sade, çok yalın, benim yakın planlarımın daha fazla olduğu bir klip istedim. Daha doğal saç, makyaj ve styling ile aslında olduğum Tuğba'yı yansıtmaya çalıştık. Foça'da deniz kenarında ve Salda Gölü'nde görüntülerimiz var.  Aynı zamanda Tuzla Marina'da birkaç sahne çektik. Klip fotoğrafları da Çağrı Bakış tarafından çekildi.

YENİ PROJELER VAR MI?

Tabi yeni projelerim de bir yandan devam ediyor. Bundan sonra tekrar bir single ile sizlerle buluşacağım.  2018 yılında Ekim – Kasım gibi de bir albüm düşüncem var. Sevenlerimle güzel bir albümle buluşmayı planlıyorum.  Yeni çalışmalarımın haricinde konserlerim de devam ediyor. Zaten festivaller, konserler, şenliklerle çok güzel bir 2017 yazı geçirdik. Önümüzdeki konserlerle de alakalı sosyal medya hesaplarımdan tüm konserlerimin, etkinliklerin tarihlerini sizlerle paylaşıyorum. Herkesi konserlerime bekliyorum.

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/j/a/jack-1537800546.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Merve Özbey Vuracak Özdemir Müzik
2
Hande Yener Beni Sev Poll Production
3
Seksendört Anlayamazsın Poll Production
4
Ece Seçkin Dibine Dibine DGL & DMC
5
Mabel Matiz Sarmaşık Zoom