BAİA HOTEL & POWERTÜRK İŞBİRLİĞİ İLE TATİL HEDİYEMİZ

BAİA HOTEL & POWERTÜRK İŞBİRLİĞİ İLE TATİL HEDİYESİ KATILIM KOŞULLARI

Bu kampanyaya tüm T.C vatandaşları katılabilir.

- Bu kampanyada otele / otelden ulaşım katılımcıya aittir. Ulaşım için otel ya da PowerTürk'den ücret talep edilemez.

- Kampanyada verilecek hediye 1 çifte 2 gece 3 gün Ultra her şey dahil konaklamadır. Katılımcıların oteldeki ekstra harcamalarının tamamı kendileri tarafından ödenmelidir. ​

- Hediye, 17 Haziran 2021 ve 18 Temmuz 2021 tarihlerinde PowerTürk FM yayınlarında DJ'imiz tarafından yapılacak duyuru ve yarışmalarla verilecektir.

- Katılımcının kurallara ve katılım şartlarına uymaması veya kazandığı haktan vazgeçmesi durumunda sadece PowerTürk Fm tarafından belirlenmiş olan diğer bir talihli çeki almaya hak kazanır.

- Katılımcılar, kampanyadan yararlanmak için, istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak vermekle yükümlüdürler. Yanlış verilen bilginin sorumluluğu katılımcıya aittir.

- PowerTürk bu şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Kampanyaya katılmak için, bu sayfada yer alan bilgileri eksiksiz ve hatasız doldurmalısınız.

- Kampanyanın kazananları, PowerTürk DJ'leri tarafından canlı yayında yapılacak yarışmalar ile duyurulacaktır.

-Kampanya'da kazanılan tatilin değerlendirilmesi için son tarih 1 Ekim 2021'dir. Rezervasyon, talihli belli olduktan sonra 3 iş günü içerisinde yapılmalıdır.

-Talihlinin kimliği belirledikten sonra kampanya talihlisinin ve otel sorumlusunun iletişim bilgileri karşılıklı olarak birbirlerine verilecek ve tüm rezervasonlar ile iletişim bu şkeilde sağalacaktır. PowerTürk bu iletişimden kaynaklanabilecek sorunlarda sorumluluk kabul etmez.

- Katılımcılar, kazanmaları halinde otele HES kodlarını beyan etmek, otelin pandemi kurallarına uyum göstereceklerini de teyit ederler. Aksi takdirde gerçekleşebilecek durumlarda, PowerTürk sorumluluk kabul etmez.

-Daha önce PowerTürk kampanyalarına katılıp, hediye kazanmış olanlar bu kampanyaya yeniden katılamazlar.

PowerTürk Pop 40
1
Tuğba Yurt Benim O Dmc
2
İkilem Kaybolurum Gülüşünde Avrupa Müzik
3
Edis Martılar Dmc
4
Buray Alaz Alaz Goma & Wasp Ent.
5
Derya Uluğ Kanunlar Gibi Dmc