Hasan Kanca - Melodic House & Techno Set Vol.1
5 Ocak 2024
01:02:31
Lounge Set Vol. 1
6 Ekim 2023
01:13:56
Dark Side of the Moon
5 Ekim 2023
01:03:14
Hasan Kanca

Hasan Kanca, 1977 yılında Trabzon'da dünyaya gelmiş ve müziğe olan tutkusu çok genç yaşlarda başlamıştır. Henüz 7 yaşında, ilkokul harçlıklarını biriktirerek ilk plağını satın alarak müziğin büyülü yolculuğuna adım atmıştır.

Türkiye'de ilk özel radyo istasyonlarının yayına başladığı 1992 yılında, Hasan Kanca yerel bir radyo istasyonunda "Weekend Dance Party" adlı radyo programını hazırlayıp mix'leyerek DJ'lik kariyerine başlamıştır. 

Bu deneyimiyle beraber yerel ve ulusal radyo istasyonlarında 20 yıl boyunca radyo programcılığı yapmış ve aynı süre zarfında kulüplerde DJ'lik yaparak müzik serüvenini sürdürmüştür.

Hasan Kanca, yıllar içinde edindiği deneyim ve birikimleriyle birlikte 2017 yılından itibaren müzik prodüksiyonu yapmaktadır. 2023 yılında ise ilk Single çalışması olan "Lose Control"ü Angry Records bünyesi altında çıkarmıştır. Bu çalışması, müzikal yeteneklerini ve üretkenliğini yansıtan önemli bir adımdır.

Hasan Kanca, DJ'lik kariyerine başladığı günden beri müziğin derinliklerinde ilerleyerek kendini sürekli geliştirmeyi hedeflemiştir. Enerjik performansları ve müziğe olan sevgisiyle dinleyicilerini etkilemeyi ve onlara unutulmaz anlar yaşatmayı amaçlamaktadır.

Hasan Kanca'nın müzik yolculuğu, çeşitli platformlarda ve farklı ortamlarda müzikle dolu 20 yılı aşkın bir süredir devam etmektedir. Kendisi, tutkuyla bağlı olduğu müziğe olan sadakatini ve özgün tarzını her projede yansıtmayı sürdürmektedir.