Can Oflaz'dan heyecanla beklenen yeni şarkı: "En İyi Bildiğim Şey"

"Yanamam" şarkısıyla albümün sinyallerini veren Can Oflaz, şimdi albümden ikinci şarkıyı dinleyiciyle buluşturuyor. Bugün Sony Music Turkey etiketiyle yayınlanan "En İyi Bildiğim Şey", ilk anda dikkatleri üzerinde toplayacak.

Dinleyici kitlesi her geçen gün büyüyen ve her yaptığı çalışmayla büyük beğeni toplayan Can Oflaz, sözü ve bestesi kendisine ait bu şarkının düzenlemesine de Gürsel Çelik'le birlikte imza attı. Şarkının mix – mastering'i ise Özgür Yurtoğlu tarafından yapıldı.

Can Oflaz, "En İyi Bildiğim Şey" şarkısıyla, sound olarak synthesizer elementleriyle hem "Yanamam" şarkısının açtığı kapıdan ilerliyor hem de sanatçıyı akustik loop müziğiyle tanıyanların da bileceği gibi akustik gitarla birleştiriyor"En İyi Bildiğim Şey" şarkısının, Merve Deniz yönetmenliğinde Roma'da gerçekleşen klip çekimleri üç gün sürdü. İki farklı zamanda ilerleyen klip, geçmişte yaşanan her şeyi önce hatırlayıp, sonra da kapıları ardından kapatan bir kendini bulma hikayesini anlatıyor. Bugün tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşan "En İyi Bildiğim Şey"in klibi, sanatçının youtube kanalında yayında.