ALL DAY LOUNGE CHILL
15 Şubat 2023
59:49
Funk 1
12 Ekim 2022
02:02:25
Cenk Niğdelioğlu

Cenk Niğdelioğlu, 2003 yılından beri sürdürdüğü aktif müzik kariyerine yeni bir boyut kazandırmak için 2005 yılında KAPLAN/Westminister University of London tahsiline eş zamanlı, London SAE Mastering bölümünde sertifika programını tamamlamışLondra'da sırasıyla Metro Club, Club 50 ve Tiger TigerParis'te ise Le Matignon ve Germain, gibi avrupanin oldukça popüler ve seçkin kulüplerde performans sergilemiştir.

 

2009 yılında Türkiye'ye bilgi-birikimini aktarmak ve geliştirmek üzere kesin dönüş yapmıştır.

 

2000 yılından bugünerüştünü ispatlamış birçok işletmede performans sergilemiş ve dinleyici kitlesi tarafından seçimleri takdir toplayarak müzik piyasasında kalıcılığını perçinlemiştir.

 

Türkiye'nin sayısız şehrinde performans sergileme şansına erişirken bir yandan da oldukça seçici davranmaya özen göstermiştir. Bu seçicilik zamanla geniş bir dinleyici kitlesine ve zengin arşive sahip olma şansını beraberinde getirmiştir. Popüler disko müziğilounge, ambiyans, afro ve elektronik türlerine de verdiği önemle dikkatleri üzerine çeken Cenk, popüler kültürün modern ezgilerini de önemseyen vizyonunu setlerine yansıtmaktadır.

 

Müzik yaşantısına devam eden Cenk özel etkinliklerde faal olarak performans sergilemektedir.