Müzik Testi

Bu anket 04.12.2023 saat 14:00'de başlayacak olup 13.12.2023 saat 17:00'da sona erecektir.

 

Ankete katılanlar arasından (1) bir kişi, bilgisayar tarafından yapılan gelişigüzel seçim sonucu HepsiBurada'dan 350 TL'lik alışveriş kodu  kazanacaktır

 

Kazanan kişi 13.12.2023 tarihinde belirlenecek olup PowerApp isimli uygulamada bulunan kazananlar sekmesinde kazanan kişinin adı ilan edilecektir.

 

Kazanan kişi kendisine gönderilen bilgilendirme mailine 'mailinizi okudum belirtilen kuralları kabul ederek kodu teslim alıyorum' yazarak cevaplandırdığı takdirde hak kazandığı hediye çeki kodu kendisine iletilecektir


​Alısveris kodunun Son kullanım tarihi 09.01.2024'tür.

 

Çekler sadece "Hepsiburada satıcılı ürünlerde geçerlidir. Altın, ziynet ve digital (Netflix, Google Play, oyun kodu vb gibi email ile kod gönderilen ürünler) ürünleri hariçtir.

 

https://www.hepsiburada.com/magaza/hepsiburada

 

Birden fazla çek, bir alışverişte birleştirilerek kullanılamaz, parçalı kullanım yapılabilir.

 

Parçalı Kullanım: Hediye çeklerimiz talebiniz doğrultusunda parçalı kullanıma uygun olarak tanımlanabilir. Örneğin: 350 TL'lik bir hediye çeki ile 200 TL'lik bir sipariş oluşturulduğunda kalan 150 TL'lik tutar, farklı bir hediye çeki kodu ile, ilk çeki kullanan hesaba otomatik olarak tanımlanmaktadır. Kişi, bu çeki daha sonra dilediği alışverişte, yine parçalı olarak, kullanabilir. Bu şekilde kalan bakiye müşteri hesabında farklı hediye çekleri ile otomatik olarak takip edilmektedir.

 

Hediye çeki ile oluşturulan tüm siparişlerde mevcut indirimlerden yararlanabilirsiniz (sepette oluşan indirimler hariçtir).

 

İptal/İade: Hediye çeki ile oluşturulan bir siparişte, ürünü iptal veya iade etmeniz durumunda, üründe kullanılan hediye çeki tutarı kadar iptal/iade hediye çeki otomatik olarak çeki kullanan hesaba tanımlanmaktadır.

 

Hediye çeki kodlarının belirtilen kullanım süresinde kullanılması gerekmektedir, hediye çeki kodlarının iptal/iade/değişimi mümkün olmamaktadır.

 

İletilen indirim kodu, kazanan kişi dışında bir kişinin kullanımına engel olmak için dijital şifrelidir. Power Group sadece kodu devretmekle sorumludur. Dijital koddan kaynaklı Power Group'tan hiç bir hak ve alacak talep edilemez.