ANNE-MARIE KONSERİ
POWER FM KATILIM KOŞULLARI

- Bu yarışmaya, 18 yaşını doldurmuş olan T.C vatandaşları katılabilir.
- Talihli, hakkında Power Fm tarafından istenildiği zaman bilgi vermek ve belge paylaşmakla yükümlüdür.
- Kampanyaya dahil olan servis ve hizmetler aşağıdaki şekildedir:
- Belirtilen tarihte ve belirtilen kategoride çift kişilik konser bileti (PowerFM gerekli gördüğünde konser bilet tarihini ve kategorisini değiştirebilir ve talihliye bilgisini verir)
- Konserin gercekleşeceği Antalya'ya çift kişilik ucak bileti
- Talihlinin yaşadığı şehirde, ilgili seyahatin başlangıcının sağlayabileceği uluslararası havaalanı bulunmaması halinde, seyahatin başladığı şehire ulaşım talihlinin sorumluluğundadır, maliyeti talihli tarafından karşılanacaktır.
- Zeynep Otel'de 1 gece çift kişilik konaklama hakkı
- Havaalanı-otel -havalanı transfer
- Yukarıda belirtilen hizmet ve servisler hariç her türlü ekstra seyahat gideri, konser alanına ulaşım, kişisel harcama, şehir verigisi, otel içi kullanımların maliyeti talihliye aittir.
- Zeynep Otel'de, giriş esnasında kişisel harcamalar için garanti amaçlı kredi kartı garantisi ve depozito istemektedir. Bu garantinin temin edilmesi, talihlinin sorumluluğundadır.
- Bu kampanyadan kazanılan haklar 3.kişilere devredilemez, paraya çevrilemez.
- Talihlinin yukarıdaki kurallara ve katılım şartlarına uymaması veya kazandığı haktan vazgeçmesi durumunda sadece Power Fm tarafından belirlenmiş olan diğer bir talihli ikramiyeye hak kazanır.
- Katılımcılar, ödülden yararlanmak için, istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak vermekle yükümlüdürler. Yanlış verilen bilginin sorumluluğu, katılımcıya aittir.
- Talihlinin konaklama, ulaşım şartları ve konseri izleneceği yerin seçimi Power FM tarafından belirlenir. Power Fm bu şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Talihli yola çıktığı andan itibaren, başına gelebilecek her türlü yasal, kanuni, sağlık ile ilgili sorunlarda Power Fm kişi/kişilerden sorumlu değildir.
- Yarışmayı kazanan talihli burada yazan katılım şartlarının olduğu belgeyi imzalayıp bize ulaştırdığı takdirde hediye üzerinde hak sahibi olacaktır.
- Yarışmanın şartları DJ tarafından yayında açıklanacaktır.
- Power FM yarışma tarihini ve kazananı açıklama tarihini değiştirme hakkına sahiptir.
- 25 Ağustos'ta Antalya'da gerçekleşecek Anne Marie konserine katılım için otele giriş tarihi 25 Ağustos 2019 - çıkış tarihi 26 Ağustos 2019 olarak belirlenmiştir.
- Kazanan 21.08.2019 günü saat:17:00 - 20:00 arası açıklanacaktır

İsim Soyisim ve İmza