Bose Home Speaker 500
POWER FM KATILIM KOŞULLARI
- Bu yarışmaya 18 yaşını doldurmuş olan T.C vatandaşları katılabilir. Yaşı 18 yaşından küçük olan ve yarışmaya katılım gösteren tüm katılımcıların, katılımı geçersiz sayılacaktır.
- Yarışma katılımcılarından PowerApp'e üye olmaları şartı aranmaktadır. Üye olmak için www.powerapp.com.tr ya da iOS ve Android mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz PowerApp uygulamasını kullanabilirsiniz. Üyelik bilgileriniz ile yarışmaya katılım için verdiğiniz bilgiler birbirini tutmalıdır. Üyelik bilginizi teyit edemez isek, katılımız geçersiz sayılacak ve hediye kazanma şansını kaybedeceksiniz.
- "Yarışmada verilecek ürün "Bose Home Speaker 500 modelidir. - Yarışma mekanizması 6- 13 Eylül haftası boyunca Power FM yayınlarında duyurulacaktır.
- Yarışmaya katılanların, yarışma günü kendilerinden istenen bilginin yanı sıra, mesaj olarak kimliklerinde yer aldığı şekilde ad/soyad ve yaş bilgilerini de göndermeleri gerekmektedir.
- Bu kampanyadan kazanılan ürünler 3.kişilere devredilemez.
- Yarışmaya yalnızca Türkiye'den katılım sağlanabilir.
- Talihlinin belirtilen kurallara ve katılım şartlarına uymaması veya kazandığı haktan vazgeçmesi durumunda sadece PowerFm tarafından belirlenmiş olan diğer bir talihli hediyeye hak kazanır.
- Katılımcılar, kampanyadan yararlanmak için, yarışma kuralları ve yönlendirmelerine uymak ve istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak vermekle yükümlüdürler. Yanlış verilen bilginin sorumluluğu, katılımcıya aittir.
- Yarışmada verilecek hediyelerde, teslimatta ve ileride yaşanabilecek herhangi bir problemde PowerFm ve PowerGroup herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
- PowerFm kazanan yarışmacının adını PowerFm, Tv, PowerApp yayınlarında ve sosyal medya hesaplarında duyurabilir. Tüm katılımcılar, kazanmaları halinde bu şartı kabul etmiş sayılırlar.
- Talihli 13 Eylül 2019 Cuma günü 17:00 – 20:00 arası Power Fm ChatZone programında belirlenecektir.
- PowerFm, önceden duyurmaksızın yarışma tarihini ve mekaniğini değiştirme hakkına sahiptir.