Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw


 

POWER FM KATILIM KOŞULLARI

- Bu yarışmaya 18 yaşını doldurmuş olan T.C vatandaşları katılabilir. 
- Talihlinin gidilecek gala tarihini de içine alan ve en az o tarihten itibaren 6 ay geçerli pasaportunun bulunması gereklidir.
- Talihlinin geçerli Amerika  vizesinin olması şartdır.
- Hava alanı masrafları talihlilere aittir.
- Bu kampanyadan kazanılan haklar 3.kişilere devredilemez.
- Talihlinin yukarıdaki kurallara ve katılım şartlarına uymaması veya kazandığı haktan vazgeçmesi durumunda sadece Power Fm tarafından belirlenmiş olan diğer bir talihli ikramiyeye hak kazanır.
- Katılımcılar, kampanyadan yararlanmak için, istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak vermekle yükümlüdürler. Yanlış verilen bilginin sorumluluğu, katılımcıya aittir.
- Talihlinin konaklama, ulaşım şartları ve galanın izleneceği yerin seçimi Power FM tarafından belirlenir. Power Fm bu şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Belirlenen gala biletleri Power Fm tarafından temin edilecektir.
- Talihli yola çıktığı andan itibaren, bulunduğu ülkenin kural ve kanunlarına uymakla mükelleftir.Uymaması dahilinde  veya başına gelebilecek her türlü  yasal,kanuni,sağlık ile ilgili sorunlarda Power Fm kişi/kişilerden sorumlu değildir.
- UIP ve Power FM kontrolleri dışında oluşan mücbir sebeplerden (grev, lokavt, hava muhalefeti, vb.) doğabilecek mağduriyetlerin sorumluluğunu kabul etmez.
- Talihlilerin tüm seyahat ve seyahat paketi içindeki var olan aktiviteler boyunca onları koruyacak bir seyahat sigortasına sahip olması gerekmektedir 
- Talihliler vize kısıtlamaları nedeni ile seyahat paketine sahip olma imkanı bulamazlar ise bu durumdan Power FM  ve UIP sorumlu tutulamaz.
- Talihliler, ön görülen ve mutabık kalınan  tarihte  ödülü gerçekleştiremezse, talihliler ödülden feragat eder ve hiçbir şekilde tazminat talep edemez. Ödülün hiçbir unsuru nakit alternatif ile değiştirilemez, ödül paketi başkasına aktarılamaz ve para iadesi istenemez. Talihliler ödülün herhangi bir unsurunu (ya da tamamını) değiştiremez, yerine başka bir unsur koyamaz ya da süresini uzatamaz.
- Ülkeler arası doğabilecek herhangi siyasi bir sebepten dolayı Amerika'ya  sehayat edilememesi durumunda bundan Power FM  ve UIP sorumlu değildir.
- Otel konaklamasına kahvaltı ve diğer yemekler, beklenmeyen masraflar, bahşişler, telefon görüşmeleri ya da yolculuk sırasındaki kişisel masraflar dahil değildir. Bu masraflar söz konusu olduğunda talihlilerin sorumluluğundadır.
- Otele giriş esnasında beklenmeyen masraflar için kredi kartı ya da nakit depozitosu otel tarafından talep edilebilir. Talihliler geçerli bir kredi kartına sahip olmalıdır.
- Yarışmayı kazanan talihli burada yazan katılım şartlarının olduğu belgeyi imzalayıp bize ulaştırdığı takdirde hediye üzerinde hak sahibi olacaktır.
- Konaklama Loews Hollywood Hotel 'de 2 gece olacaktır
- 13 Temmuz'da Dolby theatre'da yapılacak olan gala'ya davetiye. (17:00 (box office collection)) ve 18:30 gösterim başlangıcı.
- Kıyafet : Business casual.
- Yarışmanın şartları DJ tarafından canlı yayında açıklanacaktır.
- Yarışma 05.07.2019  günü saat: 06:30 -11:00 arası yapılacaktır.
- Uçak/Otel rezervasyonları yapıldıktan itibaren herhangi bir değişiklik gerçekleştirilemez. Seyahat İstanbul-Los Angeles -İstanbul  gidiş dönüş ekonomi olarak gerçekeleşecektir. (Uçak biletleri aktarmalı olabilir. Talihli ve misafiri belirlenecek tarihlerde gidiş-dönüş için uçuşa uygun olmalıdır
- İstanbul dışından kazanan dinleyicilerimizin İstanbul'a kadar kendi imkanları ile gelmeleri gerekemektedir.
- Gidiş tarihi 12 Temmuz 2019, Dönüş tarihi - 14 Temmuz 2019 olarak gerçekleşecektir.

- Verilecek ödül yerel transferleri, öğlen ve akşam yemeklerini, şahsi gezinti ve eğlenceyi, bahşişleri, araç kiralamayı, telefon görüşmeleri, vizeyi, kişisel harcamaları ve hediye paketi haricinde  kalan tüm kişisel masrafları karşılamaz. Bu masraflar söz konusu olduğunda talihlilerin sorumluluğundadır.
- Talihlilerin tüm seyahat ve seyat paketi içindeki varolan aktiviteler boyunca onları koruyacak bir seyahat sigortasına sahip olması gerekmektedir.
- Ödüle konu alan tüm kalemler uygunluk durumuna göre verilecektir, vaat edilen ödülün uygun olmaması durumunda bahsi geçen ödülün muadilini teklif etmek hediye verenin yegane takdiri altındadır.

Pasaportta Geçen İsim Soyisim ve İmza