ÖLÜMCÜL MAKİNELER


POWER FM KATILIM KOŞULLARI

- Bu yarışmaya Türkiye'de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş olan T.C vatandaşları katılabilir. 
- Talihli belirlenen gala tarihini  de içine alan ve seyahat dönüş tarihinden sonra en az 6 ay geçerliliği devam eden, son 10 yıl içerisinde çıkarılmış ve pasaportun en az 2 boş vize sayfası bulunan bir pasaporta sahip olması gerekir. Bununla birlikte eski pasaportlarında sunulması önemlidir. Talihliler vize kısıtlamaları nedeni ile seyahat paketine sahip olma imkanı bulamazlar ise bu durumdan Power Fm sorumlu tutulamaz.
- Talihlilerin tüm seyahat ve seyat paketi içindeki varolan aktiviteler boyunca onları koruyacak bir seyahat sigortasına sahip olması gerekmektedir.
- Talihliler, ön görülen zaman diliminde kazandığı ödülü gerçekleştiremezse, talihliler ödülden feragat eder ve hiçbir şekilde tazminat talep edemez. Ödülün hiçbir unsuru nakit alternatif ile değiştirilemez, ödül paketi başkasına aktarılamaz ve para iadesi istenemez. Talihliler ödülün herhangi bir unsurunu (ya da tamamını) değiştiremez, yerine başka bir unsur koyamaz ya da süresini uzatamaz.
- Talihli ve misafiri aynı odayı paylaşacaktır.
- >Otel konaklamasına kahvaltı dahildir.Diğer yemekler, beklenmeyen masraflar, bahşişler, telefon görüşmeleri ya da yolculuk sırasındaki kişisel masraflar dahil değildir. Bu masraflar söz konusu olduğunda talihlilerin sorumluluğundadır.
- Otele giriş esnasında beklenmeyen masraflar için kredi kartı ya da nakit depozitosu otel tarafından talep edilebilir. Talihliler geçerli bir kredi kartına sahip olmalıdır.
- Gala bileti olmayan veya gala saatinden sonra gala alanına gelen talihli ve misafiri gösterim salonuna kabul edilmeyecektir.
- Gala biletleri yalnızca gösterim içindir, kırmızı halı ve after party organizasyonlarını kapsamamaktadır.
- Bu şart ve koşullar kapsamında ödül paketinde yer aldığı belirtilenler dışındaki her şey istisnaidir.
- Talihlinin gidilecek ülkenin vizesine sahip olması şartdır.
- Hava alanı masrafları ve seyahat sigortası  talihlilere aittir.
- Bu kampanyadan kazanılan haklar 3.kişilere devredilemez.
- Talihlinin kurallara ve katılım şartlarına uymaması veya kazandığı haktan vazgeçmesi durumunda sadece Power Fm tarafından belirlenmiş olan diğer bir talihli ikramiyeye hak kazanır.
- Katılımcılar, kampanyadan yararlanmak için, istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru vermekle yükümlüdürler. Yanlış verilen bilginin sorumluluğu, katılımcıya aittir.
- Talihlinin konaklama, ulaşım şartları ve galanın yapılacağı mekanın bildirimi Power FM tarafından yapılacaktır. Power Fm bu şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Talihli yola çıktığı andan itibaren, bulunduğu ülkenin kural ve kanunlarına uymakla mükelleftir.Uymaması dahilinde  veya başına gelebilecek her türlü  yasal,kanuni,sağlık ile ilgili sorunlarda Power Fm kişi/kişilerden sorumlu değildir.
- Yarışma 20.11.2018  günü saat: 17:00-20:00 arası yapılacaktır.
- Filmin galası Londra'da 27.11.2018 'de gerçekleşecektir
- Kazanan talihli seyahati 27.11.2018 gidis,28.11.2018 dönüş olmak üzere gerçekleştirecektir.
- Kazanan talihli İstanbul-Londra-İstanbul çift kişilik gidis dönüş uçak bileti,27 Kasım-28 Kasım 2018 arası otel konaklaması, Ölümcül Makinalar filminin galasına davetiye kazanmıs olacak.
- Sehayate başlangıç ve bitiş noktası İstanbul'dur.İstanbul dışından kazanan dinleyicimiz İstanbul'a kadar kendi imkanları ile gelmeyi kabul eder. Aynı şekilde dönüste de İstanbul'dan kendi imkanları ile dönmeyi kabul eder.
- Uçak/Otel rezervasyonları yapıldıktan itibaren herhangi bir değişiklik gerçekleştirilemez
- Yarışmayı kazanan talihli burada yazan katılım şartlarının olduğu belgeyi imzalayıp bize ulaştırdığı takdirde hediye üzerinde hak sahibi olacaktır.
- Yarışmanın şartları DJ tarafından canlı yayında açıklanacaktır.
- Katılım koşulları ile birlikte bunun eki niteliğinde olan gizlilik sözleşmesi de talihli tarafından kabul edilmiştir.

Pasaportta Geçen İsim Soyisim ve İmza