POWER FM KONSERLER VE FESTİVALLER SERİSİ


POWER FM KATILIM KOŞULLARI

- Bu yarışmaya, 18 yaşını doldurmuş olan T.C vatandaşları katılabilir. 

- Talihli belirlenecek konser tarihini de içine alan ve en az o tarihten itibaren 6 ay geçerli pasaportunun bulunması gereklidir.

- Talihlinin gidilecek ülkeye  vizesinin olması şarttır. Yarışmaya katılan dinleyici vizesi olduğunu kabul eder. Talihli, vizesi hakkında Power Fm tarafından istenildiği zaman bilgi vermek ve belge paylaşmakla yükümlüdür.

- Hava alanı masrafları talihlilere aittir.

- Bu kampanyadan kazanılan haklar 3.kişilere devredilemez.

- Talihlinin yukarıdaki kurallara ve katılım şartlarına uymaması veya kazandığı haktan vazgeçmesi durumunda sadece Power Fm tarafından belirlenmiş olan diğer bir talihli ikramiyeye hak kazanır.

- Katılımcılar, ödülden yararlanmak için istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak vermekle yükümlüdürler. Yanlış verilen bilginin sorumluluğu katılımcıya aittir.

- Talihlinin konaklama, ulaşım şartları ve konseri izleneceği yerin seçimi Power FM tarafından belirlenir. Power Fm bu şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Belirlenen konserin biletleri Power Fm tarafından temin edilecektir.

- Talihli yola çıktığı andan itibaren, bulunduğu ülkenin kural ve kanunlarına uymakla mükelleftir. Uymaması dahilinde  veya başına gelebilecek her türlü yasal, kanuni, sağlık ile ilgili sorunlarda Power Fm kişi/kişilerden sorumlu değildir.

- Yarışmayı kazanan talihli burada yazan katılım şartlarının olduğu belgeyi imzalayıp bize ulaştırdığı takdirde hediye üzerinde hak sahibi olacaktır.

- Yarışmanın şartları DJ tarafından yayında açıklanacaktır.

- 15 Aralık'da Londra'da gerçekleşecek Pete Tong presents Ibıza Classics konserine gidiş dönüş tarihleri 14 Aralık 2017 gidiş - 16 Aralık 2017 dönüş olarak belirlenmiştir.

- Kazanan 08.12.2017  günü saat: 17.00-20.00 arası açıklanacaktır.

- Power FM yarışma tarihini ve kazananı açıklama tarihini değiştirme hakkına sahiptir.

Pasaportta Geçen İsim Soyisim ve İmza