POWER FM KONSERLER VE FESTİVALLER SERİSİ


POWER FM KATILIM KOŞULLARI

- Bu yarışmaya, 18 yaşını doldurmuş olan T.C vatandaşları katılabilir.
- Talihli belirlenen gala tarihini  de içine alan ve seyahat dönüş tarihinden sonra en az 6 ay geçerliliği devam eden, son 10 yıl içerisinde çıkarılmış ve pasaportun en az 2 boş vize sayfası bulunan bir pasaporta sahip olması gerekir. Bununla birlikte eski pasaportlarında sunulması önemlidir
- Talihlinin gidilecek ülkeye  vizesinin olması şarttır. Yarışmaya katılan dinleyici vizesi olduğunu kabul eder.Talihli, vizesi  hakkında Power Fm tarafından istenildiği zaman bilgi vermek ve belge paylaşmakla yükümlüdür.
- Hava alanı masrafları talihlilere aittir.
- Bu kampanyadan kazanılan haklar 3.kişilere devredilemez.
- Talihlinin yukarıdaki kurallara ve katılım şartlarına uymaması veya kazandığı haktan vazgeçmesi durumunda sadece Power Fm tarafından belirlenmiş olan diğer bir talihli ikramiyeye hak kazanır.
- Katılımcılar, ödülden yararlanmak için, istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak vermekle yükümlüdürler. Yanlış verilen bilginin sorumluluğu, katılımcıya aittir.
- Talihlinin konaklama, ulaşım şartları ve konseri izleneceği yerin seçimi Power FM tarafından belirlenir. Power Fm bu şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Belirlenen konserin biletleri Power Fm tarafından temin edilecektir.
- Talihli yola çıktığı andan itibaren, bulunduğu ülkenin kural ve kanunlarına uymakla mükelleftir. Uymaması dahilinde veya başına gelebilecek her türlü yasal, kanuni, sağlık ile ilgili sorunlarda Power Fm kişi/kişilerden sorumlu değildir.
- Yarışmayı kazanan talihli burada yazan katılım şartlarının olduğu belgeyi imzalayıp bize ulaştırdığı takdirde hediye üzerinde hak sahibi olacaktır.
- Yarışmanın şartları DJ tarafından  yayında açıklanacaktır.
- 1 Aralık'ta Londra'da gerçekleşecek Pete Tong konserine gidiş dönüş tarihleri 30 Kasım 2018  gidiş - 2 Aralık 2018 dönüş olarak belirlenmiştir.
- Kazanan 23.11.2018 günü saat: 17.00-20.00 arası açıklanacaktır
- Power FM yarışma tarihini ve kazananı açıklama tarihini değiştirme hakkına sahiptir.

 Pasaportta Geçen İsim Soyisim ve İmza