Prontotour & Power Fm İşbirliği ile Sharm el Sheikh Seyahati Hediyesi


PRONTOTOUR & POWER FM İşbirliği ile Sharm el Sheikh Seyahati Bilgilendirme Yazısı

-Bu yarışmaya 18 yaşını doldurmuş olan T.C. vatandaşları katılabilir. 

-Seyahatin vize mecburiyeti gerektirmesi durumunda vize alımı talihlinin ve birlikte gideceği kişinin sorumluluğundadır. Vize, seyahat tarihini de içine alacak şekilde seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olan pasaportlarının bulunması gereklidir. 6 aydan az süreyle seyahat edilmesi durumunda, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilinir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

- Vergiler ve havaalanı masrafları talihlilere aittir. 

-Tur programı içerisinde yer alan ekstra turlar hediyeye dahil değildir. 

-Yurtdışı çıkış harcı hediyeye dahil değildir. Talihli ve birlikte gideceği kişi ilgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirler.

-Bu kampanyadan kazanılan haklar 3.kişilere devredilemez.

-Katılımcılar, hediyeden yararlanmak için istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak vermekle yükümlüdürler. Yanlış verilen bilginin sorumluluğu, katılımcıya aittir.

-Kazanan yarışmacının iletişim bilgileri Prontotour'a Power FM tarafından verilecektir. Power Fm, kazanan yarışmacının iletişim bilgilerinin ve gerekli olan ilgili kişisel verilerinin Prontotour ile paylaşılması konusunda kazanan yarışmacıdan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında onay alındığını beyan ve taahhüt etmektedir.

-Talihlinin konaklama, ulaşım şartları Prontotour tarafından belirlenir.

-Power Fm ve Prontotour bu şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

-Prontotour, Power Fm tarafından belirlenen kazanana aşağıda detayları yer alan yurtdışı tatili/paket turu kullandırmayı taahhüt etmekte olup Prontour kendisinden kaynaklanmayan bir sebeple turun gerçekleşmemesi ya da Paket Tur Sözleşmeleri Yönetmeliği'nin 5.Maddesinin f bendi kapsamında yeterli katılımcı sayısına ulaşılamaması nedeniyle turun iptal edilmesi halinde tatilin/paket turun kullandırılmamasından sorumlu olmayacaktır. Bu halde Prontotour ile kazanan tarafından ortaklaşa belirlenecek başka bir tarihte paket tur kazanana kullandırılabilecektir.

-Talihli yola çıktığı andan itibaren, bulunduğu ülkenin kural ve kanunlarına uymakla mükelleftir. Uymaması dahilinde veya başına gelebilecek her türlü yasal, kanuni, sağlık ile ilgili sorunlarda Power Fm ve/veya Prontotour kişi/kişilerden sorumlu değildir.

-Yarışmayı kazanan talihli burada yazan katılım şartlarının olduğu belgeyi imzalayıp bize ulaştırdığı takdirde hediye üzerinde hak sahibi olacaktır.

-Yarışmanın şartları DJ tarafından canlı yayında açıklanacaktır.

-Tur kalkış noktası İstanbul'dur. İstanbul dışından hediyeyi kazanan talihlinin tur kalkış noktasına ulaşımı kendisine ait olacaktır.

-Hediye 14 Haziran Cuma günü Power FM'de 07:00 - 11:00 arasında Morning Power programında yarışma yapılarak verilecektir.

-Uçak/Otel rezervasyonları yapıldıktan itibaren herhangi bir değişiklik gerçekleştirilemez.

-Talihlinin yukarıdaki kurallara ve katılım şartlarına uymaması veya kazandığı haktan vazgeçmesi durumunda sadece Power Fm tarafından belirlenmiş olan diğer bir talihli ikramiyeye hak kazanır.

-Prontotour ve Power FM kontrolleri dışında oluşan mücbir sebeplerden (grev, lokavt, hava muhalefeti, vb.) doğabilecek mağduriyetlerin sorumluluğunu kabul etmez. Prontotour mücbir sebeplerden dolayı iptal olan seyahati ya da önereceği bir muadilini 2024 senesi icinde gerçekleştirmek üzere, karşılıklı mutabık kalınan bir başka tarihte gerçekleştirmeyi kabul eder.

-Talihlilerin tüm seyahat ve seyahat paketi içindeki var olan aktiviteler boyunca onları koruyacak bir seyahat sigortasına sahip olması gerekmektedir. Bu sigorta talihli ve yanında gidecek kişi tarafından yaptırılacaktır.

-Kazanılan hediyenin İçeriği:

https://www.prontotour.com/30-Yila-Ozel-Sok-Promosyon-5-Concorde-El-Salam-Front-Yarim-Pansiyon-Fiyatina-Hersey-Dahil-Konaklama-Haziran-1-2024-216930

- Kazanılan hediye, resmi ve özel günler haricinde 2024 yılı içerisinde minimum 30 gün önceden rezervasyon ve uygunluk için Prontotour ile görüşmek şartı ile kullanılabilir.

-Talihliler vize kısıtlamaları nedeni ile seyahat paketine sahip olma imkanı bulamazlar ise bu durumdan Power FM ve/veya Prontotour sorumlu tutulamaz.

-Talihliler, ön görülen ve mutabık kalınan tarihte ödülü gerçekleştiremezse, talihliler ödülden feragat eder ve hiçbir şekilde tazminat talep edemez. Ödülün hiçbir unsuru nakit alternatif ile değiştirilemez, ödül paketi başkasına aktarılamaz ve para iadesi istenemez. Talihliler ödülün herhangi bir unsurunu (ya da tamamını) değiştiremez, yerine başka bir unsur koyamaz ya da süresini uzatamaz.

-Ülkeler arası doğabilecek herhangi siyasi bir sebepten dolayı turdaki ülkelere seyahat edilememesi durumunda bundan Power FM ve Prontotour sorumlu değildir.

-Talihli hiçbir şekilde seyahat hakkının karşılığı olan nakit tutarı talep edemez.

-Otel konaklamasına programda belirtilen yemekler haricindeki diğer yemekler, beklenmeyen masraflar, bahşişler, telefon görüşmeleri ya da yolculuk sırasındaki kişisel masraflar dahil değildir. Bu masraflar söz konusu olduğunda talihlilerin sorumluluğundadır.

-Otele giriş esnasında beklenmeyen masraflar için kredi kartı ya da nakit depozitosu otel tarafından talep edilebilir. Talihliler geçerli bir kredi kartına sahip olmalıdır.