RÖPORTAJLAR

Gökhan Tepe
Gökhan Tepe

Pop müziğin önemli yorumcu, söz yazarı ve bestecilerinden Gökhan Tepe, 'Yaz 2018' albümünü geçtiğimiz Haziran ayında yayınladı. Başarılı sanatçı ile detayları konuşmak üzere bir araya geldik.

08.10.2018

ALBÜMÜ BİZLERE BİRAZ ANLATIR MISINIZ? KİMLERLE ÇALIŞTINIZ?

 

10 şarkılık 'Yaz 2018' albümümüzü 8 Haziran'da sizlerle buluşturduk. Sevgili Erhan Bayrak, Barış Özesener ve bu albümde ilk kez olmak üzere Febyo Taşel'in aranjmanlarına yer verdim. Besteleri ağırlıkla benim olmakla birlikte, sözlerde de sevgili Ayla Çelik, Şebnem Sungur ve Serdar Arslan'ın imzaları var. Ayrıca Serdar'ın da bir bestesi de var. Tam 3 yıl aradan sonra sizlerle buluşturduğum, içinde çok keyifli sürprizlerinde olduğu bir albüm oldu.

ALBÜMÜN YENİ VİDEO KLİP ŞARKISI 'O ŞARKI'NIN HİKAYESİNDEN BAHSEDER MİSİNİZ?

Albümün ikinci klibi 'O Şarkı' adlı şarkıma geldi. Şu anda PowerTürk TV ekranlarında da izlediğiniz şarkımız bizim daha önceki duygusal şarkılarımızın izlerini taşıyan bir şarkı. Hem sound olarak günceli yakalayan, hem de içerik olarak benden duygusal şarkı duymayı arzu edenlerin içini rahatlatan bir şarkı oldu. 'O Şarkı' içerik olarak da Sonbahar tadında, biten bir aşkın ardından yazılmış olan bir şarkı. Sözleri ben ve Ayla Çelik'e, bestesi bana, aranjeside Erhan Bayrak'a ait.

BİRAZ DA VİDEO KLİBİ KONUŞALIM…

Onur Kök yönetmenliğinde çektik klibimizi. İlk kez çalıştık ama başka bir klibimde yardımcı yönetmen olarak bulunmuştu. Şu anda belgesel yönetmenliği de yapan çok kıymetli bir yönetmen arkadaşım. Birinci ayağını Riva'da bir çiftlik evinde gerçekleştirdik.  Klipte artık mutlu olamadığı yeri terk eden bir adamı canlandırdım. O şarkının kimyasına çok uygun bir klip oldu. Bir yol hikayesi de var içinde.

ÜÇÜNCÜ VİDEO KLİP HANGİ ŞARKIYA GELECEK?

3. klibimiz Kasım sonunu bulur herhalde. Tabii ki dinleyicilerimizden fikirlerde alacağız. Benim aklımda bir iki favori şarkı var. Ama sizlerde karar vermemde bana yardımcı olabilirsiniz. Instagram hesabım "gokhantepemusic" üzerinden fikirlerinizi lütfen bana gönderin.

ALBÜM VE KONSERLER DIŞINDA BAŞKA PROJELER VAR MI?

Türkiye'nin birçok yerinde konser vermeyi çok istiyorum, bunu da kısmen yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz ama gidemediğimiz yerler ve bizi oralarda sevenler için bir YouTube konser projemiz var. Şimdi onu hayata geçireceğiz. En kısa zamanda da duyurularını yapacağız.

TEŞEKKÜR EDERİZ.

Sevgili PowerTürk ailesine ben teşekkür ediyorum.

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/j/a/jack-1537800546.jpg
PowerTürk Pop 40
1
İlyas Yalçıntaş Olur Olur Alfa 7 Production
2
Zeynep Bastık Uslanmıyor Bu Hypers
3
Sezen Aksu Ben De Yoluma Giderim SN Müzik Yapım
4
Oğuzhan Koç Yok Sanayım Hypers
5
Buray Kış Bahçeleri Sony Müzik