RÖPORTAJLAR

Gülden Mutlu
Gülden Mutlu

Son Dönemin Üretken Kadın Şarkı Yazarı ve Bestecilerinden Gülden Mutlu, Albüm Öncesi Sürpriz Single Çalışması ' Ben Seni Böyle Mi Sevdim' İle Sevenlerinin Karşısına Çıktı.

30.04.2018

YİNE GELENEĞİ BOZMADINIZ VE KENDİ İMZANIZI TAŞIYAN BİR ŞARKI İLE KARŞIMIZDASINIZ…

Şarkının sözü ve müziği bana, düzenlemesi ise Hüseyin Çebişçi'ye ait. Diğer şarkılarımda olduğu gibi bu şarkıda da yine Hüseyin ile beraber çalıştık.

ŞARKININ HİKAYESİNİ BİR DE SİZDEN DİNLEYELİM.

'Ben Seni Böyle mi Sevdim' duygusal bir ayrılık şarkısı. Uzun süren bir birliktelikte yaşanan ayrılığın aslında çok ani ve beklenmedik bir durum olduğunu düşünen tarafın ağzından söylenmiş bir şarkı. Bu ayrılığı kabul etmeyen, etmek istemeyen ve birlikte geçirilen zamanda yapılan fedakarlıkların, gösterilen o sevginin karşılığında böyle bir şeyi mi hak ediyordum acaba diye düşünen tarafın söylediği bir şarkı. Bu kişi kadın veya erkek olabilir, biliyorsunuz ben pek cinsiyet kavramını kullanmak istemiyorum şarkılarımda.

BİRAZ DA ŞARKI KADAR DUYGUSAL OLAN VIDEO KLIPTEN BAHSEDELİM…

Yönetmenliğini İdil Dizdar ve Said Dağdeviren yaptı. Şarkımız 3 dakika 47 saniye bu arada. Mümkün olduğu kadar son 3 dakika ve 47 saniyede bir ayrılıkta neler yaşanabilir bunlardan bahsetmeye çalıştık. Onlarda çok severek çalıştı. Çok teşekkür ediyorum hepsine. Umarım herkes severek ve beğenerek dinliyordur ve umarım "Ben seni böyle mi sevdim" cümlesi birçok hislerinizi anlatmakta tercüman olmuştur.

YENİ BİR ALBÜM HAZIRLIĞI İÇERİSİNDE OLDUĞUNUZU BİLİYORUZ. BU ALBÜMDE DİNLEYİCİLERİ NELER BEKLİYOR?

2018 yılının sonbaharına doğru yeni bir albüm hazırlığı içerisindeyim. İçerisinde ortalama 10 tane şarkımız olacak. Yine duygusal şarkılarımız ve ters köşe diye hitap ettiğimiz hareketli şarkılarımıza da yer vermeye çalışacağız. Söz ve müzikleri yine tamamen bana ait. Şu anda çalışmalarımız yolunda. Biraz sakin, zamanı iyi kullanarak çalışmaya gayret ediyoruz. Ama albüm tamamlanana kadar, yaz başında yine bir şarkıyla merhaba diyeceğim. Aramızda bir şarkı boşluğu olsun, birbirimizi çok özleyelim istemiyorum. Bundan sonra daha sık birbirimizi göreceğiz.

SEVENLERİNİZ KONSERLERİNİZİ NERELERDEN TAKİP EDEBİLİRLER?

Şu anda yurtiçi ve yurtdışı konserlerimiz devam ediyor. Bunların yer ve tarihlerini öğrenmek için sosyal medya hesaplarımdan 'gulden mutlu' olarak takipte kalıp haberdar olabilirler. Birbirimizi daha yakından görüp kucaklaşma fırsatımız olur.  

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/j/a/jack-1537800546.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Emir Can İğrek Nalan ILS Vision Music
2
Zakkum Bilemedim Dmc
3
Merve Özbey Yaramızda Kalsın Dmc
4
Yalın Deme Bana Yokum Dmc
5
Sıla Karanfil Sony Music