RÖPORTAJLAR

Hande Ünsal
Hande Ünsal

'Derdim Çok', 'Oyna Oyna' ve 'Seni Sever miydim' ile müzikal kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Hande Ünsal, son teklisi 'Nerdesin' ile müzikseverlerin karşısına çıktı. Sevilen sanatçı yeni şarkısını konuşmak üzere bizleri ziyaret etti.

16.07.2019

'NERDESİN' NASIL ORTAYA ÇIKTI?

'Nerdesin'in Sözleri sevgili Melda Gürbey'e,  bestesi bana,  aranjesi Serkan Balkan'a ait. Ben şarkının bestesini yaptıktan sonra biraz üzerine söz çalıştım ama içime sinmedi. Sonra sürekli olarak ortak çalıştığımız sevgili Melda Gürbey'e gönderdim. Sözleri Melda Gürbey yazdı. O büyülü sözler için kendisine buradan çok teşekkür ediyorum. Sözler geldikten sonra ekibimizle beraber şarkıyı dinledik ve "evet bu şarkı" dedik. O enerjiyle sizlerle buluşturma kararı aldık. Umarım dinleyen herkes bizim kadar beğenmiştir.

NASIL BİR VIDEO KLİP ÇEKTİNİZ?

Klibimizin yönetmeni sevgili Onur Sarsıcı. Klibimizde beş tane farklı Hande görüyorsunuz. Bu Hande'ler her yerde nerdesin öbür yarım diyerek kaybettikleri öbür yarılarını arıyorlar. Beş farklı kapımız var ve hepsi farklı dünyalara açılıyor. Klibimiz Ümraniye Platoları'nda yaklaşık 16 saatte çekildi. Ben zamanın nasıl geçtiğini gerçekten anlamadım. Çünkü sürekli kostüm ve saç makyaj değiştiriyordum. 16 saat göz açıp kapayıncaya kadar geçti ve tabii ki PowerTürk'te Kulis programıyla bizlere eşlik etti.

HİKAYEYE NASIL KARAR VERDİNİZ?

Klibimizin senaryosu tamamen bana ait. Sevgili Onur'a hayalimdeki klibi anlattım ve bu fikri çok beğendi. Şarkının sözleriyle uyumlu olması için bir arayış olmasını istemiştim. Beş tane farklı Hande olmasının sebebi de beni bu halimden farklı hallerde de görmenizi istememdi. Klibimizin stylingini sevgili Yusuf Candirik yaptı.  Klipte gördüğünüz bütün kostümler klip için özel olarak tasarlandı. Saçlarımı sevgili Talat Kıvrak, makyajımı da Nihal Dinç yaptı.

KONSERLER NASIL GİDİYOR?

'Nerdesin' çok güzel gidiyor. Benim için en önemli tarafı da çıktığı günden bir hafta sonra bayram konserlerimiz vardı ve konserlerimde ben sustuğum zaman 'Nerdesin'i yüzlerce kişi söylediğinde gerçekten hayatımda yaşadığım en güzel duygulardan bir tanesini yaşadım. Bunun için tüm dinleyicilerime çok teşekkür ediyorum. Yazın da gelmesiyle konserlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Konser tarihlerimi sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz.

YAKINDA BAŞKA PROJELER VAR MI?

Yeni şarkı hazırlıklarına da yavaş yavaş başladık. Sonbahar aylarında da sizlerle buluşturacağız.

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/j/a/jack-1537800546.jpg
PowerTürk Pop 40
1
İlyas Yalçıntaş Olur Olur Alfa 7 Production
2
Zeynep Bastık Uslanmıyor Bu Hypers
3
Sezen Aksu Ben De Yoluma Giderim SN Müzik Yapım
4
Oğuzhan Koç Yok Sanayım Hypers
5
Buray Kış Bahçeleri Sony Müzik