RÖPORTAJLAR

Özge Fışkın
Özge Fışkın

Özge Fışkın, uzun bir aranın ardından paylaştığı 'Dönsün Talihim' adlı teklisini anlatmak üzere ekibimizle bir aradaydı.

05.04.2020

UZUN BİR ARANIN ARDINDAN YENİ TEKLİNİZ MÜZİKSEVERLERLE BULUŞTU. 'DÖNSÜN TALİHİM' NASIL BİR ŞARKI?

Gerçekten çok uzun bir aradan sonra çıktı. Sözü ve bestesi bana ait. Düzenlemesini Barlas Tan Özemek yaptı. İlk defa çalıştık onunla. Geçtiğimiz bu garip zamanlarda enerjisi yüksek,  biraz pozitif ve dinamik bir şarkı. Umarım dinleyenler de sevecektir.

ŞARKININ ENERJİSİNE UYGUN BİR DE VIDEO KLİP ÇEKTİNİZ. DETAYLARDAN BAHSEDER MİSİNİZ?

Yönetmenimiz Mert Gider. Yeşim Doran'ın kreatif direktörlüğünde performans klibi çektik. Benim kafamda bir şey vardı, dans etmek istiyordum. Şarkı zaten kendini anlatıyor diye onu canlandırmak istedim. Koreografımız Gizem Erdem beni çalıştırdı. Güzel bir tiyatro sahnesinde çekildi. Benim hayal ettiğimden de güzel bir şey çıktı ortaya.

BUNDAN SONRA MÜZİKAL KARİYERİNİZDE NASIL İLERLEMEYİ PLANLIYORSUNUZ?

En son albümümü yaptığımdan bu yana beş yıl geçti. Ama bu beş yıl içerisinde ben nasıl bir yol izlemeliyim diye hep düşündüm. Bu süreç içerisinde şarkı yazmaya da devam ettim. Önce kendi şarkılarım, sonra coverlar derken onların aralarından seçtiğim ve söylemek istediğim dört şarkılık hali hazırda bir şey var. O yüzden ara vermeden zamana ayak uydurarak en kısa zamanda ikinciyi, ondan sonra üçüncüyü, dördüncüyü yayınlamayı planlıyorum. Sonrasında tekrar albüme dönüş yapabilirim. Çünkü ben aslında albüm seviyorum. Ama artık çok zorlaştı. Hayat çok hızlı, onu yakalayabilmek için en çabuk ne yapabiliyorsak onu yapmaya çalışıyoruz.

TEŞEKKÜR EDERİZ.

Ben teşekkür ederim.  

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/j/a/jack-1537800546.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Gripin Ebruli Dokuz Sekiz Müzik
2
Mabel Matiz Toy Pose Records
3
Hadise Küçük Bir Yol Pasaj
4
Buray Deli Kız Gommo
5
İkiye On Kala Kafamda Kentsel Dönüşümler Wovie