ELITE WORLD & POWERTURK İŞBİRLİĞİ İLE HEDİYE KAMPANYASI
POWERTÜRK ELITWORLD ASIA HOTEL VE ELITE WORLD SAPANCA CONVENTION & WELLNESS RESORT KONAKLAMA HEDİYESİ

KATILIM KOŞULLARI

- Bu yarışmaya  18 yaşını doldurmuş olan T.C vatandaşları katılabilir. Yaşı 18 yaşından küçük olan ve yarışmaya katılım gösteren tüm katılımcıların, katılımı geçersiz sayılacaktır.

- Yarışma PowerTürk Fm Dj'lerinin duyuruları ile yapılacaktır. Sorular yayın esnasında belirlenecek ve katılımın whatsapp hattımız üzerinden yapılması istenecektir. Whatsapp hattımız: +90 530 125 99 80 dir.  

- "Yarışmada verilecek hediye :  toplam 3 ayrı kişiye artı 1 er misafirleri ile Elite World Asia Hotel, toplam 3 ayrı kişiye artı 1 er misafirleri ile Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort'ta 2 kişilik oda + kahvaltı + akşam yemeği (açık büfe dahil) ve 2 gece konaklamayı kapsamaktadır. Otellere ve otellerden ulaşım katılımcıya aittir.Her yarışmada kazanan 1 kişi istediği 1 misafiri ile bu hakkı kullanabilecektir.

-Kullanım hakkı 1 Haziran 2020'ye kadadır ve rezervasyonlar 1 hafta öncesinden yaptırılmalıdır. Rezervasyonlar özel günler , resmi tatiller ve bayramlarda yapılamaz.

- Yarışmaya katılanların, yarışma günü kendilerinden istenen bilginin yanı sıra, mesaj olarak kimliklerinde yer aldığı şekilde ad/soyad ve yaş bilgilerini de göndermeleri gerekmektedir.

- Bu kampanyadan kazanılan ürünler 3.kişilere devredilemez.

- Otel kurallarına uyum göstermeyen katılımcılar ile otel arasındaki iletişimden PowerTürk sorumlu değildir. Rezervasyon konusundaki anlaşmazlıklardan, iptaller, gecikmeler ve değişimlerden PowerTürk sorumlu değildir.

- Talihlinin belirtilen kurallara ve katılım şartlarına uymaması veya kazandığı haktan vazgeçmesi durumunda sadece Power Türk tarafından belirlenmiş olan diğer bir talihli hediyeye hak kazanır.

- Katılımcılar, kampanyadan yararlanmak için, yarışma kuralları ve yönlendirmelerine uymak ve istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak vermekle yükümlüdürler. Yanlış verilen bilginin sorumluluğu, katılımcıya aittir.

- Yarışmada verilecek hediyelerde, teslimatta ve ileride yaşanabilecek herhangi bir problemde Power Türk Fm ve PowerGroup herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

- PowerTürk kazanan yarışmacının adını PowerTürk Fm, Tv, PowerApp yayınlarında ve sosyal medya hesaplarında duyurabilir. Tüm katılımcılar, kazanmaları halinde bu şartı kabul etmiş sayılırlar.

- Talihliler 10 ve 13  Şubat, 17 ve 20 Şubat, 24 ve 27 Şubat 2020 tarihlerinde verilecektir.  

- PowerTürk Fm, önceden duyurmaksızın yarışma tarihini ve mekaniğini değiştirme hakkına sahiptir.

PowerTürk Pop 40
1
Berkay İki Hece Avrupa Müzik
2
Yalın İstanbul Dmc
3
Emir Can İğrek Nalan ILS Vision Music
4
Mustafa Ceceli Bedel Dmc
5
Feride Hilal Akın Tutku Dmc