POWERTÜRK & PRONTOTOUR HEDİYESİ KATILIM KOŞULLARI

-Bu yarışmaya 18 yaşını doldurmuş olan T.C vatandaşları katılabilir. 

-Talihlinin ve birlikte gideceği kişinin seyahat tarihini de içine alan ve en az o tarihten itibaren 6 ay geçerli pasaportlarının bulunması gereklidir.

-Talihli ve birlikte gideceği kişinin geçerli bir Schengen vizesi olmalı, yok ise vizeyi kendileri almalıdırlar.

- Vergiler ve hava alanı masrafları talihlilere aittir. 

-Tur programı içerisinde yer alan ekstra turlar hediyeye dahil değildir. 

-Yurtdışı çıkış harcı hediyeye dahil değildir. Talihli ve birlikte gideceği kişi ilgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirler.

-Bu kampanyadan kazanılan haklar 3.kişilere devredilemez.

-Katılımcılar, hediyeden yararlanmak için, istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak vermekle yükümlüdürler. Yanlış verilen bilginin sorumluluğu katılımcıya aittir.

-Kazanan yarışmacının iletişim bilgileri Prontotour'a PowerTürk FM tarafından verilecektir. PowerTürk FM, kazanan yarışmacının iletişim bilgilerinin ve gerekli olan ilgili kişisel verilerinin Prontotour ile paylaşılması konusunda kazanan yarışmacıdan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında onay alındığını beyan ve taahhüt etmektedir.

-Talihlinin konaklama, ulaşım şartları Prontotour tarafından belirlenir.

- PowerTürk FM ve Prontotour bu şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

-Prontotour, PowerTürk FM tarafından belirlenen kazanana aşağıda detayları yer alan yurtdışı tatili/paket turu kullandırmayı taahhüt etmekte olup Prontour kendisinden kaynaklanmayan bir sebeple turun gerçekleşmemesi ya da Paket Tur Sözleşmeleri Yönetmeliği'nin 5. Maddesinin f bendi kapsamında yeterli katılımcı sayısına ulaşılamaması nedeniyle turun iptal edilmesi halinde tatilin/paket turun kullandırılmamasından sorumlu olmayacaktır. Bu halde Prontotour ile kazanan tarafından ortaklaşa belirlenecek başka bir tarihte paket tur kazanana kullandırılabilecektir.

-Talihli yola çıktığı andan itibaren, bulunduğu ülkenin kural ve kanunlarına uymakla mükelleftir. Uymaması dahilinde veya başına gelebilecek her türlü yasal, kanuni, sağlık ile ilgili sorunlarda PowerTürk FM ve/veya Prontotour kişi/kişilerden sorumlu değildir.

-Yarışmayı kazanan talihli burada yazan katılım şartlarının olduğu belgeyi imzalayıp bize ulaştırdığı takdirde hediye üzerinde hak sahibi olacaktır.

-Yarışmanın şartları DJ tarafından canlı yayında açıklanacaktır.

-Tur kalkış noktası İstanbul'dur. İstanbul dışından hediyeyi kazanan talihlinin tur kalkış noktasına ulaşımı kendisine ait olacaktır.

-Hediye 14 Şubat 2023 Çarşamba günü PowerTürk FM 'de 07:00-11:00 arasında, Alper ve Beyza ile Uyandırma Servisi programında yarışma yapılarak verilecektir.

-Uçak/Otel rezervasyonları yapıldıktan itibaren herhangi bir değişiklik gerçekleştirilemez.

-Talihlinin yukarıdaki kurallara ve katılım şartlarına uymaması veya kazandığı haktan vazgeçmesi durumunda sadece PowerTürk FM tarafından belirlenmiş olan diğer bir talihli ikramiyeye hak kazanır.

-Prontotour ve PowerTürk FM kontrolleri dışında oluşan mücbir sebeplerden (grev, lokavt, hava muhalefeti, vb.) doğabilecek mağduriyetlerin sorumluluğunu kabul etmez. Prontotour mücbir sebeplerden dolayı iptal olan seyahati ya da önereceği bir muadilini 2024 senesi icinde gerçekleştirmek üzere, karşılıklı mutabık kalınan bir başka tarihte gerçekleştirmeyi kabul eder.

-Talihlilerin tüm seyahat ve seyahat paketi içindeki var olan aktiviteler boyunca onları koruyacak bir seyahat sigortasına sahip olması gerekmektedir. Bu sigorta talihli ve yanında gidecek kişi tarafından yaptırılacaktır.

-Kazanılan hediyenin İçeriği:

https://www.prontotour.com/Orta-Avrupa-Budapeste-Viyana-Prag-Turu-7-Gece-Agustos-17-2024-201745

-Talihli 17 Ağustos 2024 tarihinde gidiş – 24 Ağustos 2024 tarihinde dönüş olacak şekilde hediyeyi kullanmayı kabul eder. Talihli başka bir tarihte hediyeyi kullanmayı talep edemez.

-Talihliler vize kısıtlamaları nedeni ile seyahat paketine sahip olma imkanı bulamazlar ise bu durumdan PowerTürk FM ve/veya Prontotour sorumlu tutulamaz.

-Talihliler, ön görülen ve mutabık kalınan tarihte ödülü gerçekleştiremezse, talihliler ödülden feragat eder ve hiçbir şekilde tazminat talep edemez. Ödülün hiçbir unsuru nakit alternatif ile değiştirilemez, ödül paketi başkasına aktarılamaz ve para iadesi istenemez. Talihliler ödülün herhangi bir unsurunu (ya da tamamını) değiştiremez, yerine başka bir unsur koyamaz ya da süresini uzatamaz.

-Ülkeler arası doğabilecek herhangi siyasi bir sebepten dolayı turdaki ülkelere seyahat edilememesi durumunda bundan PowerTürk FM ve Prontotour sorumlu değildir.

-Talihli hiçbir şekilde seyahat hakkının karşılığı olan nakit tutarı talep edemez.

-Otel konaklamasına kahvaltı hariç diğer yemekler, beklenmeyen masraflar, bahşişler, telefon görüşmeleri ya da yolculuk sırasındaki kişisel masraflar dahil değildir. Bu masraflar söz konusu olduğunda talihlilerin sorumluluğundadır.

-Otele giriş esnasında beklenmeyen masraflar için kredi kartı ya da nakit depozitosu otel tarafından talep edilebilir. Talihliler geçerli bir kredi kartına sahip olmalıdır.

-Kazanan katılımcıların isimleri tanıtım ve reklam amacı ile basın ve yayın araçları ile internet ortamında ve PowerApp sosyal medya kanallarında yayınlanabilecek ve bütün katılımcılara her türlü bilgilendirme, reklam ve kampanya e-mail yolu ile gönderilebilecektir. Katılımcılar kampanyaya katılmakla bu izinleri vermiş sayılırlar.

PowerTürk Pop 40
1
Zeynep Bastık Lan (Erhan Boraer Remix) -
2
Mela Bedel Ben Sana Gelemem Mundo Music
3
Reynmen Renklensin Houze Istanbul
4
Ziynet Sali Daha Nasıl Sevebilirim ZG Müzik & DMC
5
Edda Dora Aşk Gig Music