POWERTÜRK & SOSYOPIX HEDİYELERİ KATILIM KOŞULLARIPOWERTÜRK & SOSYOPIX HEDİYE ÇEKİ KAMPANYASI KATLIM KOŞULLARI: 

- Bu yarışmaya  18 yaşını doldurmuş olan T.C vatandaşları katılabilir. Yaşı 18 yaşından küçük olan ve yarışmaya katılım gösteren tüm katılımcıların, katılımı geçersiz sayılacaktır.

- Yarışma katılımcılarından PowerApp'e üye olmaları şartı aranmaktadır. Üye olmak için www.powerapp.com.tr ya da iOS ve Android mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz PowerApp uygulamasını kullanabilirsiniz. Üyelik bilgileriniz ile yarışmaya katılım için verdiğiniz bilgiler birbirini tutmalıdır. Üyelik bilginizi teyit edemez isek, katılımız geçersiz sayılacak ve hediye kazanma şansını kaybedeceksiniz. 
- Yarışmada verilecek hediye: Sosyopix'den 200 TL'lik hediye çekidir. İncelemek için markanın resmi web sitesi: https://www.sosyopix.com/​'dur. 
- İndirimden, Sosyopix mobil uygulamalarında ve www.sosyopix.com'da ödeme sayfasında yer alan "Hediye Çeki" alanına hak kazandığınız kodu yazıp "Kullan" diyerek faydalanılabilirsiniz.
- Yarışma duyuruları 8 Şubat – 11 Mart 2021 tarihleri süresince  PowerTürk FM yayınlarında yapılacaktır.
- Yarışmaya katılanların, yarışma günü kendilerinden istenen bilginin yanı sıra, mesaj olarak kimliklerinde yer aldığı şekilde ad/soyad ve yaş bilgilerini de göndermeleri gerekmektedir.
- Bu kampanyadan kazanılan ürünler 3. kişilere devredilemez.
- Yarışmaya yalnızca Türkiye'den katılım sağlanabilir.
- Talihlinin belirtilen kurallara ve katılım şartlarına uymaması veya kazandığı haktan vazgeçmesi durumunda sadece Power Türk tarafından belirlenmiş olan diğer bir talihli hediyeye hak kazanır.
- Katılımcılar, kampanyadan yararlanmak için, yarışma kuralları ve yönlendirmelerine uymak ve istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak vermekle yükümlüdürler. Yanlış verilen bilginin sorumluluğu, katılımcıya aittir.
- Yarışmada verilecek hediyelerde, teslimatta ve ileride yaşanabilecek herhangi bir problemde Power Türk Fm ve PowerGroup herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
- Hediye çeki miktarından fazla harcama yapılması durumunda, hediye çeki miktarı çıkarıldıktan sonra, alışverişi yapan talihli tarafından kalan ücret ödenmelidir.
Çek tek sefer kullanımda geçerlidir, çekin toplam tutarının altında bir kullanım olması durumunda, geri kalan kullanılmayan tutar, 2. sefer kullanılamaz.
 
- Hediye çeklerinin son kullanım tarihi 04.05.2021'dir. Bu tarihe kadar kullanılmayan çekler geçerliliğini yitirir, bir başkası ile değiştirilmez.
- PowerTürk kazanan yarışmacının adını PowerTürk Fm, Tv, PowerApp yayınlarında ve sosyal medya hesaplarında duyurabilir. Tüm katılımcılar, kazanmaları halinde bu şartı kabul etmiş sayılırlar.
- Talihliler 8 Şubat – 11 Mart 2021 tarihleri arasında Power Türk Fm yayınlarında belirlenecektir.
- PowerTürk Fm önceden duyurmaksızın yarışma tarihini ve mekaniğini değiştirme hakkına sahiptir.
- Tüm katılımcılar, bu metni okumuş kabul edilecektir. ​​
 
PowerTürk Pop 40
1
Mustafa Ceceli ft. Ekin Uzunlar Öptüm Nefesinden Dmc
2
Zehra Ederin Olsun Poll Production
3
Buray & Arem Özgüç & Arman Aydın Senin Yüzünden Gomma & Wasp Entertaintment
4
Sezen Aksu Affet SN Music Publishing
5
Oğuzhan Koç Hepsi Geçiyor Hypers