Touristica ile sevgililer günü hediyen PowerTürk'ten!
-PowerTürk'ten, whatsapp hattı ve canlı yayın aracılığı ile, Sevgililer Günü'nde armağan edilecek hediyenin, katılım ve kullanım koşulları:

 -Hediye, Kıbrıs Lord Palace Otel'de 2 gece 3 gün konaklama, uçakla ulaşım ve havalimanı transferlerini kapsamaktadır. Hava alanı masrafları

 -Yarışma 18 yaşından büyük tüm T.C. vatandaşlarına açıktır.

 -Hediyeyi kazanan kişi, bir aile üyesi ya da 18 yaşından büyük bir eşlikçi ile gidebilecektir.

 -Hediye 14 Şubat 2019 günü, PowerTürk Fm canlı yayını ve whatsapp hattı aracılığı ile verilecektir.

 -Yarışma duyurusu, PowerTürk Fm'de yapıldıktan sonra, whatsapp hattını gelen ve katılım koşullarını sağlayan ilk mesajın sahibine, canlı yayın bağlantısı yapılarak hediye edilecektir.

 -Verilecek hediye, 14 Şubat 2019'dan - 31 Aralık 2019'a kadar kullanılabilmektedir. Özel günler, resmi tatiller ve hafta sonlarını kapsamamakta, yalnız hafta içi kullanılabilmektedir.

 -Kazanan yarışmacı, kazandığı tarihten itibaren, kendisine Touristica tarafından belirlenip kendisine iletilecek süreler içerisinde tatilinin zamanını belirlemeli, turizm şirketine bilgi vermelidir. 31 Aralık 2019'a kadar kullanılmayan hak ve kaçırılan rezervasyonlarda PowerTürk FM sorumluluk kabul etmez, telafi yoluna gidilmez.

 -Kazanan yarışmacı, yarışma sonrası ekibimizle kimlik bilgilerini ve adresini eksiksiz olarak paylaşmalıdır. Kimilk bilgileri ve adreste hata olması durumunda PowerTürk Fm sorumluluk kabul etmez, telafi yoluna gitmez. Bu süreçte yarışmacı kendisine verilen süre zarfında hediyesini PowerGroup İstanbul adresinden teslim alabilir. Belirlenen süre içerisinde gelmemesi durumunda, hediye hakkını kaybeder.

-PowerTürk Fm, uçuş, transfer ve konaklama esnasında yaşayabilecekleri sıkıntılarda sorumluluk kabul etmez. Talihli yola çıktığı andan itibaren, bulunduğu ülkenin kural ve kanunlarına uymakla mükelleftir. Uymaması dahilinde veya başına gelebilecek her türlü yasal, kanuni, sağlık ile ilgili sorunlarda Power Türk FM kişi/kişilerden sorumlu değildir.

 -PowerTürk Fm yarışma kuralları, günü ve saatini değiştirme hakkını saklı tutar.

 -Yarışmaya istenilen yanıtlar ile ilk katılmayı başaran yarışmacının, katılım koşullarını yerine getirmemesi halinde, hediye katılım şartlarını yerine getiren ve yarışma sorusunu istenildiği gibi yanıtlayan sıradaki ilk kişiye verilir.

 -Yarışma katılım koşulları ve detaylar, 15 Şubat 2019 günü PowerApp Web sitesi ve mobil uygulamasından kaldırılacaktır.

-Kazanan yarışmacı için son rezervasyon tarihi 30 Nisan 2019'dur. İletişim bilgileri kazanan yarışmacıya PowerTürk tarafından verilecektir.  

 -Bu kampanyada kazanılan haklar 3. kişilere devredilemez.

 -Yarışmaya katılan herkes, tüm bu koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

PowerTürk Pop 40
1
Fatma Turgut Bir Varmış Bir Yokmuş Avrupa Müzik
2
Mabel Matiz Boyalı da Saçların Zoom
3
İrem Derici Acemi Balık DMC
4
Yalın Deva Bize Sevişler DMC
5
Buray Kabahat Bende Sony