Manga - Gel (Bu Son El)

Manga - Gel (Bu Son El)
0
Kategori: Kulis
8 Ekim 2018

Nisan ayında yayınladığı maNga X maxi single'ının son video klibini Gel ( Bu Son El ) isimli şarkısına çeken Türk alternatif rock müziğin başarılı gruplarından maNga, maxi single'ın ilk video klibi Yad Eller'de maskotları Spa'nın geri döndüğünün müjdesini hayranlarına vermişti. 

Yönetmenliğini Müge Manuş'un üstlendiği ve siyah beyaz video tekniğinin kullanıldığı Gel şarkısının klibinde maNga'nın performans sahnelerinin yanı sıra Sude Bircan da klipte oynadı. PPR Fashion Maslak stüdyoları'nda çekilen video klip birbirinden renkli set arkası görüntüleri ile izleyici ile buluşuyor.

''Oyunu bozma vakti, artık bu son el'' sözleriyle bir süredir ortalarda görünmeyen Spa'nın geri dönüş hikayesine gönderme yapılan ve görüntülerinin Kapadokya'da çekildiği klipte, uzun bir aradan sonra maNga ile Spa'nın buluşma hikayesi izleyicileri heyecanlandırdı. 
Sözleri Ferman Akgül, Yağmur Sarıgül ve Demir Demirkan'a ait olan Gel (Bu Son El) şarkısının bestesi Yağmur Sarıgül ve Ferman Akgül imzası taşıyor. maNga, Spa'nın tekrar ortaya çıkması ile birlikte bundan sonraki projelerde neler olacağının merakını izleyiciye yaşatıyor.