ALBÜMLER

Barbaros
Barbaros
Sony Music
01.01.2010

Yıllardır yaptığı sahne performanslarıyla kendisine hayran kitlesi edinen Barbaros’un çıkışı merakla beklenen ve kendi adını taşıyan albümü müzik marketlerdeki yerini aldı.

Geçtiğimiz aylarda sözü ve bestesi Şehrazat imzalı “6.His” şarkısıyla müzikseverlere merhaba diyen Barbaros, albümü müzik marketlerdeki yerini almadan hemen önce “Olur Ya” adlı parçası ve video klibi ile müzikseverlerin karşısına birbirinden özel sürprizlerle çıkmaya hazırlanıyor.

Süpervizorlüğünü Türk pop müziğine unutulmaz eserler kazandıran Zeynep Talu’nun üstlendiği 10 şarkıdan oluşan albümde yaptıkları işlerle müzik sektörüne imzasını atmış birbirinden ünlü isimler yer alıyor: Şehrazat, Zeynep Talu, Onur Mete, Fikret Şeneş gibi isimlerin şarkılarının yer aldığı albümde düzenlemeler Mustafa Ceceli, Volga Tamöz ve Aykut Gürel imzası taşıyor. Ciwan Haco’nun da bir bestesinin bulunduğu albümde Patrica Carli’nin unutulmaz eseri “Pardonne Moi”nın Fransızca versiyonun yanı sıra Türkçe versiyonu ve DJ Suat Ateşdağlı imzalı “Benden Olsun” şarkısının remix’i albümün sürprizleri olarak müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

Albümün en büyük sürprizlerinden birisi ise yıllar önce kaybettiğimiz Çiğdem Talu’nun ölümünden sonra ilk defa bir şarkı sözünün kullanılması oldu. “Değiştim” adlı şarkı sözleri Şehrazat’ın bestesi ile albümdeki yerini aldı.

 

1.Altıncı His

2.Benden Olsun

3.Karar Verdim

4.Olur Ya

5.Bu Da Böyle Bir Hikaye

6.Değiştim

7.Affet Beni

8.Olmadı Böyle

9.Benden Olsun (Remix)

10.Pardonne Moi

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Sıla Karanfil Sony Music
2
Mabel Matiz Boyalı da Saçların Zoom
3
Ayla Çelik Daha Bi Aşık Sony Müzik
4
Gripin Elini Korkak Alıştırma Avrupa Müzik
5
Merve Özbey Yaramızda Kalsın Dmc