ALBÜMLER

Bendeniz
Bendeniz
Çınar Müzik
01.01.2009

Bendeniz 10.solo albümü ''Olsun'' ile sevenleri ile buluştu. Onaltı senelik müzik kariyerinde gerek sesi gerekse kendine özgü duruşu ile büyük bir fan kitlesine sahip olan sanatçı, hayranlarından gelen iyi eleştirilerin gücü ile şu an da yurdun her yerinde yapacağı turne hazırlıkları içinde...

Albümdeki bütün şarkıların söz ve müzikleri yine her zamanki gibi sanatçıya ait.

Albüm, içeriği açısından tam bir yaz albümü.Gerek içindeki hızlı dinamık yaz şarkıları, gerekse duygusal bendeniz şarkılarıyla renklenen repertuarı ile albüm, sanatçının kariyerindeki en başarılı albümlerden biri olacak gibi..

Albümün ilk videoklibi ''Cumadan Pazara'' adlı parçaya çekildi. Albüme ismini veren ''Olsun '' şarkısının da sanatçının kendisi için cok anlamlı bir yeri var. Sanatçı bu şarkısını çok ayrı ve özel tuttuğunu, her dönem dinlenebilecek ve bıkılmayacak bir şarkı olduğunu da belirtiyor. 'Olsun'' şarkısının stüdyo kayıtları tamamen akustik kaydedildi. İkinci videoklibin ise bu şarkıya çekilmesi düşünülüyor. Slow sarkılara gelince, ''Ne yıldızlar söndü'', ''Pişman değilim'', ''Ağlat hadi beni'' ve vokalisti Volkan Akyol ile seslendirdiği düet sarkı olan ''Gül bahçesi'' şimdiden tüm bendeniz severlerin gönlünde taht kurmayı basardı..

 

1. Cumadan Pazara

2. Gül Bahçesi

3. Ayışığı

4. Ne Yıldızlar Söndü

5. Rahat Uyuyamıyorum

6. Olsun

7. Ağlat Hadi Beni

8. Mümkün Değil

9. O Biliyor

10. Pişman Değilim

11. Piyango

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Sıla Karanfil Sony Music
2
Mabel Matiz Boyalı da Saçların Zoom
3
Ayla Çelik Daha Bi Aşık Sony Müzik
4
Gripin Elini Korkak Alıştırma Avrupa Müzik
5
Merve Özbey Yaramızda Kalsın Dmc