ALBÜMLER

Çağrı
Çağrı
DMC
01.01.2009

Yaptığı besteleri modern ve akıcı bir dille yazdığı sözlerle harmanlayarak kendine özgü tarzını ortaya koyan “Çağrı” ilk albümü ile müzik severlerle buluşuyor. 

Bu genç yeteneğin ilk albümünün prodüktörlüğünü İzel üstlenirken albümün aranjmanları Sinan Akçıl imzası taşıyor. 

Pop müziğin yeni  romantik sesi  “Çağrı”  çıkış  şarkısı “Kapıyı Kapat” da farklı konseptli klibi ile olduğu kadar şarkının sözleri ile de dikkatleri üzerine toplayarak  gençlerin yeni söylem idolü oldu. 

Kendi bestelerinden oluşan şarkıların da yer aldığı ilk albümü ile müzik severlerle buluşmaya hazırlanan Çağrı’nın albümünün prodüktörü Pop Müziğin başarılı bayan vokali  İzel. 8 track’den oluşan albümde 4 şarkının sözü ve müziği Çağrı’ya ait iken biri Çağrı ile ortak olmak üzere diğer eserler Sinan Akçıl imzasını taşıyor. Eylül ayının son haftası müzik marketlerdeki yerini alan  albümün çıkış şarkısı sözü ve müziği Çağrı’ya ait olan “Kapıyı Kapat”.  Albümün ilk video klibi “Kapıyı Kapat” isimli şarkıya  Teoman Topcu yönetmenliğinde çekildi. Çekimleri iki tam gün süren klipte “Çağrı” denizin ortasında bembeyaz bir salda tek başına yalnızlığını doyasıya yaşayan bir genci canlandırıyor.  Söz ve müziğiyle beğeni toplayan şarkı,  farklı bir konsepte sahip olan klibi ile de dikkatleri üzerine çekerek müzikseverlerin ilgisini beğenisini kazandı.   

 

1. Kapıyı Kapat  

2. Film Metni 

3. Çarşamba 

4. Gücüm Yok 

5. Yıkarım Ortalığı 

6. Zorla Sürmez  

7. Günah 

8. Yıkarım Ortalığı (Akustik)

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Sıla Karanfil Sony Music
2
Mabel Matiz Boyalı da Saçların Zoom
3
Ayla Çelik Daha Bi Aşık Sony Müzik
4
Gripin Elini Korkak Alıştırma Avrupa Müzik
5
Merve Özbey Yaramızda Kalsın Dmc