ALBÜMLER

Candan Tezel
Candan Tezel

EMI

20.02.2014

HİKAYELER BAŞLIYOR!

Uzun yıllar grup müziği yapan ve başarılı işlere imza atmış olan CANDAN TEZEL, müzik hayatına solo bir albüm ile devam ediyor!


Prodüktörlüğünü tamamen kendisinin üstlendiği ve grup sound’u dışına çıkan çalışmaların da yer aldığı “HİKAYELER” albümünü EMI Müzik etiketi ile piyasaya süren CANDAN TEZEL, albümün çıkışından önce ‘Bir Şarkı’yı yayımlayarak dikkatleri üzerine çekmişti. Sanatçı, albümün ikinci video klibini ise ‘Rüzgarla’ adlı şarkısına çekti.

SONA EREN HER OLAY, ARKASINDA İZ BIRAKIR…

Yönetmenliğini Göksel Balaban’ın, prodüksiyonunu Pofabrika’nın üstlendiği ‘Rüzgarla’ klibi, Galata’da özel tasarım bir çatı katında 30 kişilik bir ekip ile 14 saatte çekildi. Konu olarak ‘Bir Şarkı’nın devam hikayesi niteliğinde olan ‘Rüzgarla’ klibinde, geriye kalan izleri hayatından silmeye çalışan ve artık veda etmesi gerektiğini bilen bir adamın hikayesi işleniyor.
Birçok farklı hikayenin çarpıcı bir dil ile anlatıldığı albümde, tüm söz ve müzikler CANDAN TEZEL’e ait. Hafızalara kazınan ‘Özledim Seni’ şarkısı ise yepyeni düzenlemesi ile “HİKAYELER” albümünde yerini alıyor…

‘RÜZGARLA’ her yere yayılacak “HİKAYELER” ve herkes kendine ait olanı seçecek!


Albümdeki şarkılar
1. Bir Şarkı
2. İllüzyon
3. Her Gün
4. Rüzgarla
5. Hiç Kimse
6. Senin Olsun
7. Nasıl İstersen
8. Özledim Seni
9. Aşık Olalım

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Gripin Ebruli Dokuz Sekiz Müzik
2
Merve Özbey Kül Dmc
3
Yalın Halbuki Dmc
4
Oğuzhan Koç Kendime Sardım Hypers
5
Zeynep Bastık Her Mevsim Yazım Hypers Music