ALBÜMLER

Duman
Duman
Pasaj Müzik
01.01.2013

Türk rock müziğinin sadık bir dinleyici kitlesine sahip efsane gruplarından DUMAN, 4 yıl aradan sonra, 13 yeni şarkıdan oluşan yeni stüdyo  albümü "darmaduman'ı 12/ 09/2013'te yayınladı.

Kaan Tangöze (vokal/gitar), Batuhan Mutlugil (gitar), Ari Barokas (bas) ve Cengiz Baysal'dan (davul) oluşan Duman, bugüne kadar beş stüdyo albümü, iki konser albümü ve DVD'sini müzikseverlerin beğenisine sundu.

Prodüktörlüğünü Duman'ın üstlendiği, "darmaduman' albümü Mart 2013'te İrlanda'da Grouse Lodge Recording Studios'da bir ayda kaydedildi. Albümün ilk klibinin önümüzdeki günlerde 'Yürek' parçasına çekilmesi planlanıyor. Grubun tüm üyelerine ait beste ve sözlerin bulunduğu albümde, cover parça bulunmuyor.

'EYVALLAH' parçası ile birlikte toplumsal olaylara ithafen etkileyici yeni besteler..

'darmaduman' albümünde yer alan "Eyvallah' internet üzerinden yayınlanmasından sonra,milyonlar tarafından paylaşılarak, hafızalara kazındı. Albümde "Eyvallah' gibi toplumsal olaylara atıfta bulunan "Gözleri Kanlı' , "Sınana Sınana', "Köpekler' gibi parçalar dikkat çekiyor. "Kolay Değildir' gibi ağıt havasındaki türkünün yanı sıra, "Seviyorsan İnanıyorsan', "Öyle Dertli' gibi etkileyici şarkılar da dinleyiciyle buluşuyor.

 

1.Seviyorsan İnanıyorsan

2.Eyvallah

3.Deli

4.Yürek

5.Köpekler

6.Akıbet

7.Saldır

8.Kolay Değildir

9.Gönül İster

10.Gözleri Kanlı

11.Öyle Dertli

12.Melankoli

13.Sınana Sınana

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Ziynet Sali Bana da Söyle DMC
2
Mabel Matiz Çukur Zoom
3
Buray Kabahat Bende Sony
4
Yalın Deva Bize Sevişler DMC
5
Murat Boz Öldür Beni Sevgilim DMC