ALBÜMLER

Funda Arar
Funda Arar
DMC
01.01.2011

Bugüne kadar yaptığı 7 albümle müzik severlerin gönlünde taht kuran Funda Arar, yepyeni albümü “Aşkın Masum Çocukları” ile 10 Şubat’ta müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor.

Prodüktörlüğünü kendisi gibi müzisyen eşi Febyo Taşel’in üstlendiği albümde 13 şarkı bulunuyor. Yorumcu kimliğinin yanı sıra bu albümde sözü ve müziği yine sanatçıya ait “Sevdiklerim” adlı bir şarkı yer alıyor. Bomonti Müzik Stüdyoları’nda kayıtları yapılan albümün masteringi Londra’da yapıldı.

“Aşkın Masum Çocukları” adlı albümün düzenlemelerini de üstlenen Febyo Taşel’e ait şarkıların yanı sıra, Cem Karaca, Aysel Gürel, Günay Çoban, Hülya Şenkul, Burcu Tatlıses, Namık Naghdaliyev, Saro Secikyan, Antonis Vardis, Hristos Promiras ve Türk Edebiyatı’nın büyük ustası Nazım Hikmet Ran, hüzün, romantizm ve Funda Arar’ın yorumuyla sözleri ve müzikleriyle bu albümde buluşuyor...  

Aylar öncesinde başlayan albüm çalışmaları Mehmet Turgut’un fotoğrafları, Bahar Kongel’in stylingi ve Tuvana Büyükçınar’ın özel olarak sanatçı için hazırlanmış kostüm tasarımlarıyla renklendi. 

 

1.Sen ve Ben   

2.Aşkın Masum Çocukları  

3.İkimiz 

4.Piyango   

5.Erite Erite   

6.Anmam Adını  

7.Herkes Gibisin  

8.Gül Döşek  

9.Aşkın Bana Değdi Değeli 

10.Gerekçe 

11.Sevdiklerim   

12.İki Sevda İki Hata  

13.Aşkın Bana Değdi Değeli (Club Version)

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Yalın Deme Bana Yokum Dmc
2
Ersay Üner Nokta Sm Production & Dmc
3
Mabel Matiz Boyalı da Saçların Zoom
4
Göksel Hiç Yok Avrupa Müzik
5
Sıla Karanfil Sony Music