ALBÜMLER

Gece Yolcuları
Gece Yolcuları
TMC
01.01.2006

İlk albümleri ve bu albümde yer alan “Unut Beni”, “Yaban Gülü”, “Ölüm de Var” şarkılarıyla hayran kitlesini genişleten Gece Yolcuları’ndan, ikinci yeni albüm 28 Şubat 2006’da müzik marketlerdeki yerini aldı.

Edis İlhan (solist-perküsyon), Uğur Arslantürkoğlu (ritm gitar-back vokal), Bülent E.Albayrak (davul), Yasin Aslantürkoğlu (bas gitar) ve Murat Aslantürkoğlu (solo gitar) oluşan grup 1993 yılında kuruldu. Müzik dünyasında başarılı bir yol çizen Gece Yolcuları yaptığı müzikleri melodik-Pop rock olarak nitelendiriyorlar. Onüç yıllık geçmişleri boyunca verdikleri konserlerle de özellikle üniversite gençliğine seslenen grup, müzikal kimliklerini başarılı bir çizgiyle devam ettiriyor.

Bir cover ve onbir yeni şarkının yer aldığı, söz ve müziklerinde grup elemanlarından Uğur Arslantürkoğlu, Edis İlhan ve Murat Arslantürkoğlu’nun imzasını taşıyan şarkılarla Gece Yolcuları yeni albümlerini dinleyenleriyle buluşturmanın heyecanı içinde... Aranjörlüğünü Cem Özkan’ın yaptığı albümde, 1975 yılında Semiha Yankı’nın Eurovision Şarkı Yarışması’nda ülkemizi temsil ettiği “Seninle Bir Dakika” Gece Yolcuları’nın yorumuyla farklı bir renge büründü...

 

1. Nerdesin

2. Seninle Bir Dakika

3. Hüzün

4. Gökler Ağlıyor

5. Boşver

6. Of

7. Ayrılığın Sonrası

8. Aşka İhtiyacım Yok

9. Düşes

10. Bitmedi

11. Rüya

12. Aşk Birşeydir

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Fatma Turgut Bir Varmış Bir Yokmuş Avrupa Müzik
2
Mabel Matiz Boyalı da Saçların Zoom
3
İrem Derici Acemi Balık DMC
4
Yalın Deva Bize Sevişler DMC
5
Buray Kabahat Bende Sony