ALBÜMLER

Gokhan Özen
Gokhan Özen
DMC
01.01.2007

Gökhan Özen, 'Aslında' ve 'Kalbim Seninle' Maxi Single'dan sonra üç yıllık suskunluğunu 'Resimler & Hayaller' albümü ile bozuyor. Stüdyoya kapanıp albümün her aşaması ile ilgilenen Gökhan Özen, aşk dolu, duygu yüklü şarkılara imza attı. 14 şarkının yer aldığı albümde tüm şarkıların söz-müziği  Gökhan Özen'e ait. Gökhan Özen, albümün aşk'ı, öfkeyi, üzüntüyü, acıyı, neşeyi, sevgiyi ifade ediyor. 

Göz önünde olmadığı günlerde satırlara döktüğü duygularını sevenleriyle paylaşmanın heyecanı içinde olan Gökhan Özen, "Sessiz kaldığım dönemler bu şarkılar ortaya çıktı. Sevenlerimin beğeneceğini ve hissederek dinleyeceklerini biliyorum. Çünkü bu şarkıları hazırlarken aslında beni hiç yalnız bırakmadılar. Hep benimleydiler. Benim hislerimi paylaştılar ve ortaya klasik olacak, duygu yüklü, heyecan verici şarkılar çıktı. Severek ve beğenerek dinleyeceklerini biliyorum. Sevenlerimi çok özledim. Onlarla buluşmak çok heyecan verici. Yani diyorum ki, kimse kusura bakmasın. Bu albüm çıktıktan sonra hiç kimse başka şarkı dinlemeyecek' diyerek iddialı olduğunu gösteriyor. 

Albüm hazırlıkları sırasında sevenlerinden de bir an olsun ayrılmayan Gökhan Özen, bol bol konser verdi ve oyunculuk alanında kendini geliştirdi. Gökhan Özen, "Sevenlerimden gelen güç beni günden güne ileriye götürüyor. Ben onların kalbinde kocaman bir yerdeyim. Bunu bilmek çok güzel. Ben bu bilinç ve onlara duyduğum saygı ile günden güne başarı ile ilerliyorum. Onları asla mahcup etmeyeceğim. Bu hazırladığım şarkılar onları çok mutlu edecek biliyorum. İçime sinen ve güzel bir albüm yaptım' diyor. 

Albümde Gökhan Özen imzasının yanı sıra iki şarkı da Deniz Erten'e ait. Bir şarkıyı ise Gökhan Özen ve Deniz Erten birlikte yazdı. Şarkıların aranjelerini Gökhan Özen, Erhan Bayrak, Suat Aydoğan, Erdem Kınay, Yıldıray Gürgen yaptı. 

 

1. Ağlamak Sırayla

2. Tövbeliyim

3. Seni Özledim

4. Resimler&Hayaller

5. Buraya Kadar

6. İnkar Etme

7. Kalsın

8. İkimiz de Kaybettik

9. Tövbeliyim (R&B)

10. Tadı Yok

11. Yalan Dünya

12. Seni Özledim (Trio)

(CD Extra)

13. Aslında II

14. İkimiz de Kaybettik (Akustik)

15. İnkar Etme (Akustik)

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Merve Özbey Yaramızda Kalsın Dmc
2
Emir Can İğrek Nalan ILS Vision Music
3
Gripin Elini Korkak Alıştırma Avrupa Müzik
4
Buray Tac Mahal Sony Müzik
5
Ayla Çelik Daha Bi Aşık Sony Müzik