ALBÜMLER

Gülben Ergen
Gülben Ergen
Seyhan Müzik
01.01.2009

Uzun süredir sessizliğini koruyan Gülben Ergen yeni albümü “Uzun Yol Şarkıları” adlı albümünü ilk kez bir konser ile dinleyicileriyle paylaşacak. Yeni albümünü tamamen akustik ve canlı performanslarıyla sevenlerine söyleyecek olan Ergen, bu büyük buluşmada dinleyicilerine birbirinden hoş sürprizler de hazırladı. Gülben Ergen büyük bir heyecanla hazırladığı konserinde yeni albümün yanısıra dinleyicilerine çok sevilen hit parçalarından da okuyacak.

Müzik severlerin arşivine koymak isteyeceği çok sağlam bir repertuarla albümünü hazırlayan Gülben Ergen “Bu albüm müzikal kariyerimin dönüm noktası olacak” diyor.

Taşkın Sabah’ın yönetmenliğini ve aranjörlüğünü üstlendiği yeni albümde iki dev müzisyen Bülent Ortaçgil ve Mazhar Alanson’dan şarkılar bulunuyor. Mazhar Alanson’un “Tam Ortasındayım”, Bülent Ortaçgil’in “Bu Su Hiç Durmaz”, Oğuzhan Koç’un “Giden Günlerim Oldu”, Fettah Can’ın “Üzgünüm”, “Söz” ve “Eskiden Olsa”, Gökhan Şahin’in slow parçası “Kördüğüm”, son olarak da Pınar Çubukçu’nun “Çilekli” ve “Bir Şans Daha” adlı bestelerinin yer aldığı albüm tam bir uzun yol albümü oldu.

 

1.Üzgünüm

2.Bu Su Hiç Durmaz

3.Çilekli 

4.Giden Günlerim Oldu

5.Eskiden Olsa

6.Söz

7.Tam Ortasındayım

8.Kördüğüm

9.Bir Şans Daha

10.Çilekli (versiyon)

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Yalın Deme Bana Yokum Dmc
2
Ersay Üner Nokta Sm Production & Dmc
3
Mabel Matiz Boyalı da Saçların Zoom
4
Göksel Hiç Yok Avrupa Müzik
5
Sıla Karanfil Sony Music