ALBÜMLER

Gülşen
Gülşen
Sony Music
01.01.2009

7. albümü için özenle hazırlanan Gülşen, ruhundaki bütün gel gitlerin yansımalarını taşıyan yeni bir tarza imza atıyor. Kostümlerinden makyajına, şarkı sözlerinden aranjmanına kadar her detayın ele alındığı yeni albüm müzik marketlerdeki yerini aldı.

Londra’ya müzik eğitimi almaya giden ve albüm çalışmalarına iki yıl ara veren Gülşen, yeni tarzıyla hayranlarıyla buluştu. Tüm söz ve müzikleri kendine ait olan albüm 11 parçadan oluşuyor. Bunlardan biri ise Nazan Öncel’den alınan cover. Albümün adı “Önsöz”, çıkış parçası ise “Bir an Gel”.

Hayranlarından çok uzak kaldığını belirten Gülşen, “Hasret sona eriyor. Çok heyecanlıyım. Çalışmalarımızın değdiğine inanıyorum. Sevenlerimin karşısına bambaşka bir Gülşen olarak çıkıyorum. Hayatın ritmi ile ruhumdaki ritmi buluşturdum. Daha sıcak, daha samimi ve daha yakın. Biraz beklettim ama aceleci kararlar vermekten kaçındım. Bu projemizin ardında güçlü bir ekip çalışması var. Sonuç etkileyici olsun diye hep en iyilerle çalıştım. Beklediğinize değecek bir albüm ile geldim” diye duygularını ifade etti.

 

1. Bi An Gel

2. İade

3. Tamamen Yanılsama

4. Önsöz

5. Ezberbozan

6. Bir Taraf Seç

7. Uyan da Gidelim

8. Arkadaş Kalalım

9. Hükmen Mağlup

10. Yukarıdan Ayarlı

11. Dillere Düşeceğiz Seninle

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Sıla Karanfil Sony Music
2
Mabel Matiz Boyalı da Saçların Zoom
3
Ayla Çelik Daha Bi Aşık Sony Müzik
4
Gripin Elini Korkak Alıştırma Avrupa Müzik
5
Merve Özbey Yaramızda Kalsın Dmc