ALBÜMLER

Halil Koçak
Halil Koçak
Erol Köse Production
01.01.2009

Müzik Dünyamıza 2005 yılında hiç adı sanı yokken birden bire Sezen Aksu’ya verdiği o yılın hit şarkısı “İkili Delilik“ ile tam tarifi ile tepeden inme giren yetenekli genç besteci Halil Koçak sesinin de güzel olması nedeniyle prodüktörü Erol Köse’nin ısrarını da ciddiye alarak kendi bestelerinden oluşan albümünü müzikseverlerle buluşturuyor. 

Genç besteci Sezen Aksu dışında müzik dünyasının bir çok ismine hit şarkılar vermişti.Bunların  arasında Özcan Deniz-Eyvallah, Murat Boz-Üzüleceksin, Bengü-Taktik, Sevda-İçime İşlerken\Annem gibi,Bu Gece\Yurtta Aşk gibi şarkıları dikkat çekmiştir.Yeni çıkacak  Sibel Can,ve Levent Yüksel albümlerinde de sanatçının birer şarkısı yer alacaktır.

1983 Adana Doğumlu şarkıcı ilköğrenimi Ankara’da tamamlayıp, Liseyi Adana’da tamamladıktan sonra İstanbul’da halen Yeditepe Üniversitesi’nde Mimarlık okumaktadır. 

Tüm Aranjeleri akustik tatta olan albümün müzik yönetmenliğini Murat Yeter yapmış olup kayıtlar  Ozan Doğulu- Kenan Doğulu kardeşler stüdyolarında yapılmıştır. Albümün ilk klibi “Doğudan Doğanım” adlı şarkıya Emre Aydın, Manga, Aylin Aslım, Yüksek Sadakat klipleriyle dikkat çeken ve ödüller alan ünlü sinema yönetmeni Gürcan Keltek tarafından 16 mm sinemascope teknolojisiyle çekilmiştir. İstanbul manzaralarıyla zenginleşen klibin özel renk ayarları Digital Sanatlar stüdyolarında yapılmış ve klibe eski nostaljik bir hava verilmiştir.

 

1. Nikah – Ajda Pekkan düet

2. Doğudan Doğanım

3. Ana Kuzusu

4. Kibar İsyan - Meditasyon

5. Kabullendim

6. Galeyan

7. Uzatmaya Gerek Yok

8. Düttürü Dünya

9. Çelişki

10. Gözümün Nuru

11. Kolonya

12. Galeyan - Akustik

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Sıla Karanfil Sony Music
2
Mabel Matiz Boyalı da Saçların Zoom
3
Ayla Çelik Daha Bi Aşık Sony Müzik
4
Gripin Elini Korkak Alıştırma Avrupa Müzik
5
Merve Özbey Yaramızda Kalsın Dmc