ALBÜMLER

Hande Yener
Hande Yener
Erol Köse
01.01.2007

Hande Yener "Nasıl Delirdim' isimli yeni albümüyle müzik marketlerde yerini aldı. Yepyeni 13 şarkının yer aldığı albümde Hande Yener imzalı şarkılar da var. Şarkı sözü yazmaya bu işi yapan arkadaşlarının verdiği cesaretle başladığını ve çok zevk aldığını söyleyen Hande Yener, kendisi olma yolculuğunda bir hayalini daha gerçekleştirdiğine inanıyor.

'Hande Maxi' albümünde birlikte çalıştığı Boaz Aldujeli ile "Nasıl Delirdim' için tekrar bir araya gelen Hande Yener bu kez müzik direktörü olarak Erol Temizel ile çalıştı.

'Nasıl Delirdim'in aşkın insanın başına gelen halleriyle hayatta yarattığı gücü ve değişiklikleri arayan bir albüm olduğunu söyleyen Hande Yener, "Güzel bir albüm yapmak ancak büyük bir organizasyonla ve çok çalışmayla mümkün, bu arada tesadüfi buluşmaların ve sağlam bir diskografinin başarı içindeki büyük payını unutmamak gerekir' diyor.

“Apayrı' albümün de birçok şarkısını seslendirdiği Mete Özgencil'in "Sen Anla' adlı yeni bir şarkısını da "Nasıl Delirdim'in repertuarına alan Hande, dinleyicilerini bu romantik slowla ilgili uyarırken Sezen Aksu'nun şarkısı "Kibir'in ise albüme büyük bir ihtişam kattığını söylüyor.

Hande Yener, bu albümde iki cover şarkı da seslendirdi. Olcayto Ahmet Tuğsuz'a ait Seyyal Taner'in klasikleşmiş şarkısı "Naciye' ve Anita Baker'in 80'li yıllara damgasını vuran hiti "Rapture of Love' ya da Türkçe adıyla "Seni sevi...yorumlar yok'. Bu unutulmaz şarkının Türkçe sözlerini Boaz Aldujeli ve Hande Yener yazdılar. Aranjesi ise albümün bütün aranjelerini hazırlayan Erol Temizel'e ait. 

1. Kibir (Yanmam Lazım)

2. Ne yaparsın

3. Yalan olmasın

4. Romeo

5. Fırtına

6. Şu an erken

7. Paranoya

8. Nasıl delirdim

9. Kurtar beni

10.Kötülük

11. Sen anla

12. Aşkın Gücü

13. Naciye

14. Seni sevi...yorumlar yok

15. Kibir remix (CD bonus track)

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Merve Özbey Yaramızda Kalsın Dmc
2
Emir Can İğrek Nalan ILS Vision Music
3
Gripin Elini Korkak Alıştırma Avrupa Müzik
4
Buray Tac Mahal Sony Müzik
5
Ayla Çelik Daha Bi Aşık Sony Müzik