ALBÜMLER

Kenan Doğulu
Kenan Doğulu
DMC
01.01.2009

Kenan Doğulu 3 yıl aradan sonra “Patron” adını verdiği yeni albümü ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.  Hazırlıklarını İstanbul, Los Angeles ve Londra arasında mekik dokuyarak gerçekleştiren Kenan Doğulu’nun  13. stüdyo albümü “Patron” 4 Haziran 2009 Perşembe günü müzikseverlerle buluştu.

Müzik direktörlüğünü Ozan Doğulu ve Kenan Doğulu’ nun yaptığı albumde tüm şarkıların söz ve müzikleri ise Kenan Doğulu imzası taşıyor. Coşku Turan, Bora Uzer ve Devrim Karaoğlu’nun da aranjör olarak katkıda bulunduğu albumde 15 şarkı yer alıyor. Prodüktörlüğünü Doğulu Productions’ın yaptığı “Patron”  albümünün çalışmaları 54 kişilik dev bir ekiple yürütüldü. 

“Patron” şarkısı ile aslında herkesin kendi kendisinin patronu olduğunu vurgulayan Kenan Doğulu aynı zamanda kadın erkek ilişkilerinde de ‘’kim patron ? ‘’ sorusunu hepimize sorduracak.

“Patron” ile kimi zaman beyaz yalanlara inanıp, kimi zaman rütbemizi bilecek, en kıymetlilerimizi hatırlayacak, anlayacak, öpecek, kıskanacak, bazen aşkkolik bazen salak olacağız. 

 

1. Patron

2. Rütbeni Bileceksin

3. Öp

4. Anlıyor musun?

5. Etme

6. Beyaz Yalan

7. Aşkkolik

8. Kıskanıyorum

9. En Kıymetlim

10. Olur mu?

11. Söylerdim

12. Cadı Kazanı

13. Salak

14. Şimdi&Burada

15. Sevdim

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Sıla Karanfil Sony Music
2
Mabel Matiz Boyalı da Saçların Zoom
3
Ayla Çelik Daha Bi Aşık Sony Müzik
4
Gripin Elini Korkak Alıştırma Avrupa Müzik
5
Merve Özbey Yaramızda Kalsın Dmc