ALBÜMLER

Kolpa
Kolpa
Pasaj Müzik
01.01.2010

Sahne performanslarında yorumladıkları cover şarkılar ile geniş bir dinleyici kitlesinin takip ettiği Kolpa  enerji dozu yüksek ilk albümleri "Hayat Senin'in ardından yepyeni projesini yayınlıyor. Raflarda yerini alan olan maxi single projeleri "Maximum”, Kolpa'nın yıllardır kendilerine has tarzları ile yorumladıkları, herkesin sevdiği cover şarkılardan oluşuyor.

Barış Yurtçu (vokal), Bora Yeter (bas), Cenk Taner Dönmez (gitar) ve Samuray Gökçe'den (davul) oluşan Kolpa'nın, prodüktörlüğünü Matthew Erdem ile birlikte yaptığı maxi single projesinde 5 şarkı yer alıyor.

Adnan Ergil, Sezen Aksu, Uzay Heparı, Hande Yener, Murat Matthew Erdem, Serkan Civelek ve Erol Temizel gibi besteci ve söz yazarlarının şarkılarının yer aldığı çalışmanın mixini Matthew Erdem ve Alen Konakoğlu, masteringini ise Mazen Murad ve Barış Büyük yaparken "Bir Yerde' şarkısında Kolpa'ya, Kemal Doğulu eşlik etti.

Kolpa coverlarında enerjik ve dinamik bir hale getirdikleri şarkıları, farklı formlara dönüştürerek sıcak bir atmosfer yaratıyorlar.

Maximum'un ilk video klibi, Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde, Nilüfer'in 90'lı yıllarda seslendirdiği ve o döneme damgasını vurmuş "Böyle Ayrılık Olmaz' isimli şarkıya çekildi.

 

1. Böyle Ayrılık Olmaz

2. Kadınım

3. Maximum

4. Bitmeli

5. Bir Yerde (ft. Kemal Doğulu)

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Gripin Elini Korkak Alıştırma Avrupa Müzik
2
Ayla Çelik Daha Bi Aşık Sony Müzik
3
Sıla Karanfil Sony Music
4
Merve Özbey Yaramızda Kalsın Dmc
5
Mabel Matiz Boyalı da Saçların Zoom