ALBÜMLER

Onur Mete
Onur Mete
Poll Production
01.01.2012

Türkiye’nin en önemli söz yazarı ve bestecilerinden Onur Mete, üçüncü stüdyo albümü "Ve Şarkılar'ı müzikseverlere sunuyor.

1995 yılında profesyonel müzik kariyerine vokalist ve gitarist olarak adım atan Onur Mete, 1997 ve 2002 yıllarında yayınladığı iki albüm ve farklı şarkıcıların yorumladığı birçok şarkısıyla Türk Pop Müziği’ne imzasını atmış bir müzik adamı.

Albüm yapmadığı 10 yıl boyunca sahneye çıkmaya ve şarkılar yazmaya devam eden Onur Mete, sözü ve müziği kendisine ait 10 yepyeni şarkı ile 2 versiyondan oluşan, toplam 12 şarkının yer aldığı, adı "Ve Şarkılar' olarak belirlenen üçüncü albümü ile kaldığı yerden devam ediyor.

Onur Mete, "Ve Şarkılar' isimli yeni albümünden, özellikle dijital platformlarda yoğun ilgi gören söz ve bestesi kendisine, düzenlemesi Erhan Bayrak'a  ait "Bu Aşktan Gidiyorum' ile yeni bir sayfa açıyor. Radyolarda da sıkça duyduğumuz "Bu Aşktan Gidiyorum”un video klibi Onur Ercoşkun yönetmenliğinde Riva’da çekildi. Albüm fotoğraflarında da Onur Ercoşkun imzası yer alırken Onur Mete'nin yeni albümü oldukça renkli görsellerden oluşuyor.    

'Ve Şarkılar' isimli Onur Mete’nin üçüncü albümünde düzenlemelerde Erhan Bayrak, Barış Özesener, Taner Çalık, Mert Ali İçelli, Alpay Göltekin ve Ercüment Vural’ın imzaları yer aldı.

 

1. Gidebilirsen

2. Bu Aşktan Gidiyorum

3. Ayrılıkname

4. Haberim Yok

5. Çıkmaz Sokak

6. Sepet Havası

7. Bize Ne Oldu

8. O Sensin İşte

9. Lazım

10. Geç Olmadan

11. Çıkmaz Sokak (Club Version)

12. Haberim Yok (Nü)

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Yalın Deme Bana Yokum Dmc
2
Ersay Üner Nokta Sm Production & Dmc
3
Mabel Matiz Boyalı da Saçların Zoom
4
Göksel Hiç Yok Avrupa Müzik
5
Sıla Karanfil Sony Music