ALBÜMLER

Serdar Ortaç
Serdar Ortaç
Emre Plak
01.01.2010

Dinleyicilerine en iyisini sunmak için, yeni albümde yer alacak olan parçaları belirlemek amacıyla yaptığı 1 ay süren uzun bir oylama sonucunda, 26 parçalık bir repertuar içinden, en beğenilen 17 şarkısını seçti.  

Türkiye’ nin en başarılı ve en sevilen aranjörlerinin hepsini bir arada topladığı, birbirinden güzel ve her biri farklı lezzetler taşıyan şarkılarıyla, büyük bir titizlikle hazırladığı  “ Kara Kedi”  albümü,  dinleyicileriyle buluşuyor.  

Kayıtları Türkiye ve Romanya olmak üzere toplam 7 ayrı stüdyoda yapılan albümün masteringi de  yurt dışında dünyaca ünlü Metropolis stüdyolarında Miles Showel tarafından yapıldı. 

Bob Sinclar & Sahara ve Shaggy gibi dünya müziğinin önemli isimleri ile çalışan Romanyalı aranjör Costi’ nin de çalışmalarıyla destek verdiği albümde, Serdar Ortaç’ın Rodrigo Rodriguez ile beraber hazırladığı mükemmel bir düeti de yer alıyor.    

Farklı kapak tasarımıyla da Türkiye’ de bir ilke imza atacak olan Serdar Ortaç’ın “ Kara Kedi ”  adlı albümü 20 Mayıs ’da tüm müzik marketlerdeki yerini aldı.

 

1.     Poşet

2.     Var mı

3.     Yeşil Su

4.     Mikrop

5.     İşim Olmaz

6.     Kara Kedi

7.     Haksızlık

8.     Kolayca

9.     Parodi

10.     Sanırım

11.     Zehir

12.     Loş

13.     Kerbela

14.     İki Paralık

15.     Üzgünüm

16.     Sabrımdan

17.     Gülün Rengi

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Gripin Elini Korkak Alıştırma Avrupa Müzik
2
Ayla Çelik Daha Bi Aşık Sony Müzik
3
Sıla Karanfil Sony Music
4
Merve Özbey Yaramızda Kalsın Dmc
5
Mabel Matiz Boyalı da Saçların Zoom